Targowisko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5297
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5297

Guest
Witajcie! Nie bardzo rozumiem jak działa targowisko. Zakładka "utwórz ofertę" sugeruje, że mogę wystawiać swoje towary i ktoś je kupi. Ale przeglądając targowisko nie znalazłam ofert od graczy. Te co są, to są oferty od systemu. Jak wystawiłam swoją ofertę to na targowisku też jej nie znalazłam.
Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi?
 

DeletedUser3014

Guest
Powody braku ofert na targu (poza tymi od systemu) mogą być dwa:
* sąsiedztwo niedawno utworzone (kiedy zaczęłaś grać?) i jeszcze gracze nie zdążyli zacząć potrzebować towarów
* błąd gry - zgłosić do supportu (ale po odczekaniu, może oferty sąsiadów się pojawią - może napisz do nich czy nie chcieliby przypadkiem się czymś wymienić).

A jeśli chodzi o Twoje oferty, nie zobaczysz ich na targu w zakładce Handel tylko w zakładce Twoje bieżące oferty :)
 

DeletedUser5297

Guest
Powody braku ofert na targu (poza tymi od systemu) mogą być dwa:
* sąsiedztwo niedawno utworzone (kiedy zaczęłaś grać?) i jeszcze gracze nie zdążyli zacząć potrzebować towarów
* błąd gry - zgłosić do supportu (ale po odczekaniu, może oferty sąsiadów się pojawią - może napisz do nich czy nie chcieliby przypadkiem się czymś wymienić).

A jeśli chodzi o Twoje oferty, nie zobaczysz ich na targu w zakładce Handel tylko w zakładce Twoje bieżące oferty :)

Rzeczywiście gram od niedawna (od trzech dni:)). Może rzeczywiście inni gracze jeszcze sie tym nie zainteresowali.
Dzięki, Twoja odpowiedź potwierdza, że dobrze postępowałam na targowisku.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem,poczytaj FAQ.Prawdopodobnie twoi sąsiedzi nie wystawiają ofert bo nie mają surowców.
 

DeletedUser5127

Guest
Po około kilku dniach (bodajże 5) będziesz miał dostęp do Handlowanie:) i jeszcze 1 sugestia:p nie szukaj ofert graczy(jak już będziesz miał aktywny handel) po całym targowisku, bo oferty graczy, są pierwsze, a systemu potem:p Taka mała wskazówka:p
 

DeletedUser1724

Guest
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby przystąpienie do jakiejś Gildii bo tutaj *80% towarów gracze przeznaczają na handel wewnętrzny :)

* - średnia :D
 
Do góry