Targowisko

  • Rozpoczynający wątek Iro55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem w najwyższej epoce.Chcę postawić Castel del Monte.Moje oferty na targowisku stoją już z 3 tygodnie. Cóż moi sąsiedzi już tego nie produkują.Ostatni jest w przyszłości.I CO ?
 

DeletedUser3

Guest
Najlepiej dołączyć do gildii i poprosić o zdjęcie ofert :). Jeżeli gildia jest zgrana, działa to na ogół nieźle.
 

DeletedUser

Guest
A tak jeszcze z innej beczki.Produkuję surowce z najwyższej półki.By zdobyć te z najniższej muszę oddać 50 nanocząsteczek za 100 kamienia.ABSURD !!! Może "pomysłodawcy" zaczerpną coś z Ervenal ? Tam automatycznie przy wymianie to wskakuje.O kilka epok.Cóż to jest takie TRUDNE ! Nie wszystkich "pomysłodawców" stać na taką innowację .Bardzo mi przykro ?
 

DeletedUser

Guest
Bryfft.Jestem w gildii ale oni już dawno tego nie produkują.Sam wybuduję te zakłady skoro nie mam innej możliwości.2 będą produkowały po 2 sztuki.Brak mi tych surowców na mapie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. postaw fabryki z epoki wyżej (kolonia) do których bonus masz na mapach.
2. Jak naprodukujesz to na czat i się ogłaszaj, rozejdą się jak ciepłe bułki.
Lub
2. Wyskocz z gildi na tydzień i obskocz kilka gildi z graczami z jesieni.

Jaki to świat?
 

DeletedUser

Guest
"kasia2389". To według Ciebie jest wyjściem ? Gra ma być jasna,uczciwa,itd.Kto tego nie potrafi powinien odejść.Czas na nowych z pomysłami.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie mój kurnik, nie moje kury.
Jeśli masz pomysł na ulepszenie handlu to wybrałeś zły dział, ale ten aspekt był wielokrotnie poruszany, gra jest taka jaka jest i gracz musi się dostosować do reguł.
Zapewne masz 3 bonusy na mapie do tych towarów.

.Kto tego nie potrafi powinien odejść.Czas na nowych z pomysłami.
Święte słowa, święte słowa.

Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jakoś jak ja wystawiam oferty z jakiejkolwiek epoki to idą jak ciepłe bułeczki, w gildii bez problemu wymieniam towary, wiec chyba problem typowo twój... Zawsze produkuje się 2 epoki bo z pereł i z najwyższej (po modernizmie) jak dalej nie ma chętnych to na czat globalny dodaj do znajomych ziomków co mają towary i wymiana.
 

DeletedUser12278

Guest
trochę to dla mnie dziwne że skoro gracz z np. ep.wczesnego średniowiecza potrafi sobie załatwić surowce na perłę z ep.przyszłości a gracz z ep.przyszłości nie potrafi sobie załatwić surowców na perłę z jesieni średniowiecza ^^ tak jak wyżej już ktoś napisał takie sprawy można załatwić na globalu w 5 minut jeżeli w gildii nie ma kto pomóc.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem po co się spinać. ;) Jeśli jesteś w gildii - ta gildia powinna Ci pomóc, jeśli tego nie robi to widać coś z nią nie tak. Prawdę mówiąc nigdy nie miałam większych problemów ze zdobyciem towarów z jakiejś niższej epoki, bo nawet jeśli faktycznie w gildii był problem - są znajomi, są sąsiedzi, jest czat globalny - zawsze można coś zdziałać, tylko trzeba porozmawiać na spokojnie z ludźmi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry