Targ

  • Rozpoczynający wątek Ketlan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czy był tu już kiedyś rzucony pomysł, aby na targu można było handlować monetami i zaopatrzeniem jak innymi zasobami?
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy było ale interesuje mnie jaki bęcwał wprowadził ograniczenie w stosunku handlu i teraz nie moge sobie zaoferować 50 za 10 bo mi pisze zły stosunek sprzedaży
 

DeletedUser

Guest
Moim skromnym zdaniem, dużym powodzeniem, cieszyłaby się możliwość sprzedaży surowców i produktów za kasę Gildii czyli złote monety. Jednocześnie możliwość zakupu tychże surowców i produktów za złote monety Gildii. Wyobrażam sobie, że takie novum wprowadziłoby spore ożywienie w grze jak każda dywersyfikacja. Hmmm, utopia? Może jednak Team FoE pochyliłby się nad takim pomysłem?
 

DeletedUser

Guest
ale ja pytam czemu zostało wprowadzone powalone ograniczenie w handlu na arvahall co mnie monety obchodzą ****
 

DeletedUser2097

Guest
Ograniczenie jest wszędzie.Stosunek dozwolony został zmieniony.
Ostatnia aktualizacja:

Fragment z ogłoszenia o aktualizacji 0.15

,,Wszystkie towary będzie można wymieniać w stosunku od 0.66 do 1.5''
 

DeletedUser

Guest
trzeba byc becwalem zeby nie wiedziec ze ograniczenie w handlu bylo juz wczesciej tylko ze dotyczylo jedynie czlonkow gildii
a tak wogole to co ci przeszkadza takie ograniczenie bo watpie aby kazdy chcial z toba handlowac w stosunku 1:5 no chba ze ma sie kilka kont
 

DeletedUser

Guest
Ograniczenie jest wszędzie.Stosunek dozwolony został zmieniony.
Ostatnia aktualizacja:

Fragment z ogłoszenia o aktualizacji 0.15

,,Wszystkie towary będzie można wymieniać w stosunku od 0.66 do 1.5''


Ale tego już nie doczytałeś...

''Mała poprawka:

Wszystkie towary będzie można wymieniać w stosunku od 0.66 do 1.5
zmienia się na:

Wszystkie towary będzie można wymieniać w stosunku od 0.5 do 2''
 

DeletedUser

Guest
no to spróbujccie sobie powymieniać u mnie towary to zobaczycie czy sie cieszyć będziecie kończe tą gre pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
A ja się pytam, kto pyta? Bo mi to nie pasuje :mad: Najlepiej by było jakby mi wszystko pasowało.
 

DeletedUser

Guest
popieram pomysł....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Powtórzę się z tematu Apocalypto.
Dzieki podbiciu prowincji zyskujemy 5-krotny bonus produkcyjny do danego surowca. To daje BARDZO dużą różnice, i dlatego warto produkować i handlować tym surowcem, który mamy w bonusie ;]
 

DeletedUser426

Guest
ja nie produkuje nic oprócz bonusów. Na poczatku gry owszem robiłęm wszystko po koleji. Ale wtedy za pojedyńcza produkcje płaciłem po 200zł.
Niestety w ostatniej epoce już płaci sie po 3200 za pojedyńcza produkcje wiec tu juz nie bardzo opłaca sie inwestować w surowce bez bonusa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Niestety w ostatniej epoce już płaci sie po 3200 za pojedyńcza produkcje wiec tu juz nie bardoz opłaca sie inwestować w surowce bez bonusa.

Dokładnie :) Mi towary co mam w bonusie schodzą na rynku jak świeże bułeczki za towary których nie produkuję więc jak dla mnie jedynie w grę wchodzi produkcja towarów na które mam bonus :D
 

DeletedUser1228

Guest
z tego co pamiętam, to ten 'sklep' został odrzucony, z racji tego iż za bardzo by ułatwiał grę. Tak przynajmniej pisało...
 
Do góry