Tabela kar

  • Rozpoczynający wątek jasneZasady
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzenie jasnej i czytelnej tabeli kar za przewinienia?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym zaproponować utworzenie i podanie do publicznej wiadomości JASNEJ i klarownej tabeli kar za przewinienia graczy. Obecnie jest tak, że support nakłada kary według własnego "widzi mi się" i tak naprawdę nikt nie wie na jakim etapie może zakończyć grę przez głupie potknięcie (bo np. jeden z "bogów" stwierdzi, że za bluzga ban permanentny i nie ma dyskusji)...

Dlatego proszę o głosowanie: Czy jesteś za wprowadzenie jasnej i czytelnej tabeli kar za przewinienia i jej publikacją dla wszystkich graczy?
 

DeletedUser7795

Guest
Jestem na Tak, ale nasz Team pisał wielokrotnie, że taka tabela się nie pojawi.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na Tak, ale nasz Team pisał wielokrotnie, że taka tabela się nie pojawi.

Bo "nasz" team działa wbrew graczom! Trzeba pamiętać, że bez graczy nie byłoby gry... Skoro pisali, że taka tabela się nie pojawi to bardzo chciałbym poznać argumentacje a nie odpowiedź na poziomie przedszkolaka typu "nie bo nie".
 

DeletedUser15643

Guest
jeśli istnieje tabela kar, to siłą rzeczy musi też istnieć tabela nagód/pochwał - i taka by mnie interesowała
 

DeletedUser11650

Guest
Według mnie to bardzo dobry pomysł. Wreszcie każdy by wiedział za, co jest ban, a za co nie.
 

DeletedUser7795

Guest
Skoro pisali, że taka tabela się nie pojawi to bardzo chciałbym poznać argumentacje a nie odpowiedź na poziomie przedszkolaka typu "nie bo nie".

Niech podadzą sensowny powód przeciwko publikacji tej tabeli kar. Też mi takie tłumaczenie nie pasuje.
 

DeletedUser

Guest
Ale powód jest bardzo jasny, ZARZĄD tak zdecydował, a BIURO go poparło (albo odwrotnie).

a ja uważam, że brak publikacji zasad to niepotrzebne wzmacnianie władzy supportu (który nie jest zarządem ani nawet biurem). Dzięki temu, że nie ma tabeli kar to support może nałożyć każdemu dowolną karę - nawet tą najwyższą polegającą na wykluczeniu z gry. Mało tego - brak takiej tabeli to również brak równości w traktowaniu graczy. Za to samo przewinienie jeden z graczy może dostać bana na 3 dni, a inny dożywotnio.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To jest tylko Twoja opinia.

Była już na ten temat dyskusja na forum, w niej wyczerpane zostały wszystkie argumenty, poszukaj i sobie poczytaj.
A taki kodeks jest, ale nie zostanie opublikowany. a powody podałem już.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To jest tylko Twoja opinia.

Była już na ten temat dyskusja na forum, w niej wyczerpane zostały wszystkie argumenty, poszukaj i sobie poczytaj.
A taki kodeks jest, ale nie zostanie opublikowany. a powody podałem już.
I na tym możemy zakończyć. Tabela kar nie zostanie upubliczniona.

P.S Proszę nie tworzyć ankiet czasowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry