Tabela kar - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Witam,
chciałbym zacząć dyskusję odnośnie tabeli kar, którą zna tylko Team.

Jakiś czas temu miałem bana a support twierdził wtedy, że używałem więcej niż jednego konta. W tym się mylili, bo używałem tylko jednego konta (Chodzonce Zuo). To kolega dodawał PRy do swoich pereł w naszej gminnej bibliotece aby później mieć wytłumaczenie, że korzysta z konta właśnie w bibliotece gdzie na FoE wchodzi kilka osób i nie ma na to wpływu. Dziwne, bo rankingu graczy wspierających jego perły widniały konta, które były w epoce żelaza. Stworzył konta tylko w celu wspierania swoich pereł. To on złamał zasady, nie ja. Moje konto było wtedy zablokowane prawie przez tydzień. Kolega gra nadal i pewnie nadal łamie zasady. Nie wiem, ponieważ przeniósł się on do innego miasta. Jeżeli tak ma wyglądać eliminacja graczy łamiących zasady to lepiej niech Team poda się do dymisji.

pozdrawiam
M.
 

DeletedUser12062

Guest
Wielokrotnie była mowa, że taryfikator kar nie zostanie opublikowany (kasia wkleił link do rozmowy o tym). W dodatku:
"7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu." dlatego temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry