Tabela dotycząca wojsk

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1152
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1152

Guest
Mam pytanie , a mianowicie czy ktoś podjął by się stworzenia tabeli, jaką armią atakować dany obszar np.

Dunarsund (od lewej)

8x włócznik

8x włócznik

8x włócznik


Chodzi mi o coś w tym stylu . A jeśli nie możecie zrobić tabeli to dajcie chociaż ustawienie wojska a ja postaram się ją zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Do wschodniego Nagach wszystko elegancko porozbijasz 8x włócznik, przy odrobinie strategii. :p Potem nie jest trudno, chociaż więcej czasu schodzi. Legionistów atakuj procarzami osłoniętymi włócznikami/wojownikami, żołnierzy bij wojownikami, balisty miotaczami głazów, konnych włócznikami, a łuczników bij jak chcesz - i tak prawie zawsze polecą na 2 hity, chociaż polecam włóczników. Z fartem i szpiegiem można łucznika na hita zdjąć.
 

DeletedUser1152

Guest
podejmiesz się tego zadania ?
Ja jestem dopiero na sturmhohen wiec nie wiem za dużo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser740

Guest
Jesli dobrze zrozumialem, to jest to zestawienie jaka prowincja, ma jakie bonusy, ile kosztuje negocjacja oraz kto i jakimi wojskami ja przeszedl, gdzie zielone to zachowane nie ranne jednostki, zolte zranione czerwone zabite czyli np

Feral: besiegt mit 6 Bogenschützen (4/1/1) und 2 Gepanzerte Infanterie (1/1)
oznacza ze gracz z nickiem Feral zwyciezyl z 6 lucznikami
4 mial bez trafienia jednego rannego i jednego stracil oraz dwoch piechote ciezka (piechota opancerzona) jedna nietrafiona i jedna stracona ...
 
Do góry