[Zgłoszone] Szybsze kupno PR [ Handel/Perły]

Czy według Ciebie pomysł jest ...


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam! :)

Myślę, że mój pomysł nie jest jakąś super zmianą zbytnio ingerującą w grę :)
Jeżeli wchodzimy w okienko badań, to mamy możliwość przejścia do paska z PR i ich kupna.
Mój pomysł polega na tym, aby wprowadzić także taką możliwość na aukcję i Perły.
Jeżeli ktoś jest graczem eko albo półeko, to kupując oferty może mu zabraknąć PR do kilku następnych. Wtedy musi wyjść z aukcji, wejść w pasek, kupić PR, wrócić na aukcję i przeglądać kilkanaście stron towarów w poszukiwaniu tej, która przed chwilą się chciało kupić. Myślę, że takie rozwiązanie zaoszczędzi nieco czasu i niekiedy nerwów, nawet jak mamy odhaczoną opcję " Pokaż tylko dostępne oferty" :)
Proponuję także, chociaż ta propozycja nie jest konieczna do wprowadzenia, ale może jednak :)
Aby pod przyciskami w Perłach "Użyj X PR" także dodać taki pasek :) Ewentualnie dodać możliwość kupna za złoto, dodając "brązowy" plusik koło miejsca, w którym można kupić Punkty tylko za diamenty :)

Mam nadzieję że te wypociny mają jakiś logiczny sens i każdy je zrozumie :p
Pozdrawiam.

EDIT:
Głosujących na nie proszę o uzasadnienie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3876

Guest
Jestem za. Choć teraz się to nie zdarza opisane sytuacje mnie irytowały. Pomysł nie jest szkodliwy, a skoro nie jest, dlaczego by nie być na tak?:)
 

DeletedUser8996

Guest
Jak dla mnie obojętne ;)
W gildii mam wszystko czego mi potrzeba, więc nie handluje zbyt często, jeżeli potrzebne są PR ;)
Także, raczej jest mi to obojętne, ale zagłosuje na potrzebne, jeżeli miałoby się Wam lepiej żyć ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Bardzo się rozpisałeś, ale chyba ogólnie rozumiem ideę :)
W sumie czemu nie ? w mojej opinii jedna z drobnych poprawek, które mogą ciut polepszyć grę :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Lubię się rozpisywać :haha: Starałem się, aby pomysł był jasny i zrozumiały dla wszystkich :p
 

DeletedUser8

Guest
Drobne ale przydatne : ) I podoba mi się jasny opis pomysłu, to miło jaki nie muszę się domyślać co autor miał na myśli :D
Plusik póki co, dodam sobie do drobnych zmian i zgłoszę hurtowo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry