Szybki początek...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser90
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser90

Guest
Witam

Przygodę z tą grą zaczołem praktycznie dziś rano.Zdobyłem juz 3 tereny, 1 czekam na pokojowe przejęcie(nie mam wystarczająco pkt na badanie budynków które mogą stworzyć materiały potrzebne do pokojowego przejęcia terenu).Spowalnia mnie tylko brak terenu na budowę i pkt do rozwoju epok.Czuje nawet,że misje wyprzedziłem do momentu przejęcia 5 terenu lecz moje drzewko badań nie dorównało nawet 2-mu terenowi.To drzewko i brak terenu na budowle bardzo spowalnia ten proces podboju.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki początek...

nom lekko spowalnia ale pewnie oto im chodzi żeby podbój trwał jak najdłużej xD
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Szybki początek...

Musi jakoś rozgrywka iść. Przecież za 1 dzień grania nie zdobędziesz wszystkiego naraz.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Szybki początek...

Całeszczescie, ze nie mozna gry w dzien zrobic, chyba, ze ktos zainwestuje kase z gornej połki to pewnie szybciej pojdzie^^ w sumie i tak nie wiem o co w tej grze biega, ot pre do przodu...
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki początek...

teraz ci tak idzie szybko, zobaczsz za 2 dni, bedziesz mial zastoj :) wtedy wezmiesz sie za ekonomie :) ja tak mialem, juz w drugi dzien podbijalem 6 prowincje, ale pozniej juz nie dawalem rady poprostu, wiec kupowalem punkty rozwoju ( kolejny 1900 kosztuje :( ) i tak oto za godzinke przechodze do epoki żelaza, wszystko( oprocz rozszerzenia terenu za 2 marmur i 2 drewna) mam juz zbadane z brązu. takze sprobuj zbalansowac gre, nei tylko militarnie grac, bo znudzic szybko ci sie moze gra poprzez postoj ;)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Szybki początek...

Mnie martwi, ze mi sie znudzi ogladanie blędów, przynajmnie 3-ch rodzajow... o ile do zelaza dalo sie jakos jeszcze grac o tyle w zelazie nie da sie juz kompletnie, blad co minute, krocej lub dluzej, ale fakt, ze na 10 min. 1 min. moge cokolwiek zrobic a przez 9 min gra sie przeladowuje, na poczatku az tak zle nie bylo... czyzby im dalej tym wiecej bledow?? wtedy dopiero bedzie sie mozna nudzic, piec razy to samo powtarzac i co chwila restarcik po bledzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki początek...

To samo mam, nie da się grać zbieram wszystko i cofa i od nowa. W dodatku są takie lagi, że masakra co chwila jakieś bad gateway 504 biała strona i dziękuję.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki początek...

no, odkad wszedlem w żelazo, bledow co raz wiecej, aczkolwiek 504 bad getaway niedostaje czesto ,moze 3 razy do tej pory mi sie zdarzylo ;) najwiecej to przy zbieraniu złota.. przy tym mi sie robi blad, resetuje, i musze zebrac kaske na nowo, aczkolwiek, nie zawsze :) teraz np, juz pol godziny niebylo bledu :D:D

w walkach ani razu nie mialem bledu, niektorzy narzekaja ze nie moga dokonczyc walki do konca:) ja natomiast ani razu nie mialem bledu w walce :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki początek...

poranny patch troche poprawil,nie mniej jednak ciagle jest bład z czasem. patrze 12;28 do konca , odswiezam. 9 minut.takze zegarka trzeba pilnowac ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki początek...

Wczoraj jedną walke toczyłem 5 razy, dziś już tego błędu nie mam.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Szybki początek...

Ja też już takiego błędu nie mam i mogę spokojnie grać;]
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Szybki początek...

Dzis u mnie poki co ani razu blad nie wyskoczyl... :p odpukac...
 
Do góry