Szybki koniec gry?

  • Rozpoczynający wątek lordyp
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

mowiłem o surowcach z epoki brązu :p sam mam problem ze zrobieniem teraz bizuterii czy żelaza, bo niemam bonusu do nich, a nikt niema jeszcze ich na wymiane zeby pohandlowac ;P wiec wole cos sam powoli w tym kieerunku robic, niz siedziec bezczynnie :)

u mnie na kontynencie, nikt z tych grajacych na jakims poziomie, niema bonusu do wina :p wiec ja postawiłem 4 winiarnie, i zrobilem sobie szybko sam 18 wina ( zaskoczylo mnie, jak szybko to zrobilem nie majac bonusa :D ) , wiec wino najwidoczniej bedzie "drogie" w przyszlych czasach u mnie na serverze, zostałem dlatego 1 winiarnie, i robie wino. małe ilosci, bo małe, ale nie stoje na 0 ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

Ja na razie utknąłem w połowie epoki żelaza i nijak nie mogę tego szybko przeskoczyć. W związku z tym punkty rozwoju się nie liczą, jak nie mam surki potrzebnej na odblokowanie technologii. A porobiło się tak, że wszystkie technologie wiszą na jednej, która kosztuje kamień do którego nie mam bonusa, a kamieniarz zajmuje 4x4 miejsca. Załamka. Za to jak przewalczę kamieniarza, to potrzebuję coś innego, czego znów nie mam. Handel to jedyne rozwiązanie.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

na czym sie zatrzymales? aby wyprodukowac balisty, wlacznie z nimi,nie potrzeba surowcow :) czyli ze wstecz masz odblokowane wszystko?;D

ja teraz doszedlem do tego tez, ale zanim zbiore te punkty, to juz chyba sam sobie wyrobie te produkty ;p

co jak co, ale handel bardzo sie przydaje, nawet jak trzeba placic ten punkt rozwoju, to nie ma na co narzekac, przyzwyczalem sie do tego ;d nie takie to straszne ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

Architektura (za 15 kamienia bez bonusa) zablokowała mi rozwój kolejnych technologii, a jak widzę za chwilę będę potrzebował 39 barwnika (znów bez bonusa) na procesje i kanały. Dalej to już tylko towary z bonusem i jestem w średniowieczu :D
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

to Ty dopiero jestes na saaamym poczatku epoki;) spokojnie, jeszcze duzo Cie czeka przygod ;) ile masz punktow?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

O co w ogóle chodzi z tym bonusem? Każdy ma inny? Jak sprawdzić jaki ma się bonus?

ps. wy też macie takie durne zadania, żeby zbadać technologie od których jesteście oddaleni 4 kolumny badań?
ps2. jak anuluję zadanie dostanę inne, czy może stracę możliwość wykonywania dalszych zadań?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

Mam 112k i mam coraz większą ochotę nie mieć więcej. Do tej pory zawsze grałem z telefonu albo tabletu, a tu ze względu na wersję flasha (na Androida jest 11.0, a tu wymagana to 11.2) muszę grać z windozy. Jeszcze kilka dni się pobawię, ale gra- żal
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

O co w ogóle chodzi z tym bonusem? Każdy ma inny? Jak sprawdzić jaki ma się bonus?

Jak podbijasz prowincje to każda rozszerza Ci możliwości w grze. Jedna da dostęp do wieży z pojedynkami, inna bonus do surowców, kolejna znów premię surowcową. Jak masz prowincję z bonusem do np. kamienia, to kamieniarz zamiast produkować 1szt./4h produkuje 10szt./4h
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

Aha, no to już czaję. Nie wiedziałem, że każdy ma inne bonusy za prowincję.
Ktoś kiedyś anulował zadanie?
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Szybki koniec gry?

dla scislosci, bonus daje produkcje taka: z 1 szt/ 4h -> 5 szt /4 h ;)
 
Do góry