[Walki] Szybka wymiana armii atakującej (ulepszenie)

Czy Twórcy gry powinni dodać takie ulepszenie?


  • W sumie głosujących
    48

Karollo Niszczyciel

Szlachcic zagrodowy
Pomysł polega na dodaniu przycisku "odśwież" w wolnym miejscu przy armii atakującej (załączam screen z wizualizacją pomysłu).

Po naciśnięciu przycisku - ranne jednostki zostałyby wymienione na:
1. zdrowe, takie same jak ranne, które chcemy wymienić
lub
2. zdrowsze, takie same jak chcemy wymienić
lub
3. jeśli zabraknie odpowiednich jednostek to na inne z tej samej epoki, potem epoki niżej itd.

Zapraszam do głosowania ;)

foe_przebudowa_zarządzania_armią_2021_odświeżenie_armii_atakującej.png
 

PatxYT

Szlachcic zagrodowy
Ja dodałbym jeszcze opcję stworzenia szablonu armii. Czyli wybierasz sobie jednostki do szablonu i jeśli masz wystarczającą ich ilość to jednym przyciskiem dodajesz je do armii atakującej.
 

Karollo Niszczyciel

Szlachcic zagrodowy
Ja dodałbym jeszcze opcję stworzenia szablonu armii. Czyli wybierasz sobie jednostki do szablonu i jeśli masz wystarczającą ich ilość to jednym przyciskiem dodajesz je do armii atakującej.
Tak, myślałem o tym, ale do tego wypadałoby zrobić szablon dla każdej epoki, a to pewnie byłoby zbyt skomplikowane.
Po krótkiej dyskusji ze znajomym wpadłem natomiast na ulepszenie tego pomysłu poprzez dodanie opcji w stylu "zapamiętaj" - w razie gdyby jakieś jednostki padły - żeby odświeżało całość mimo pustych slotów. Ale już nie chciałem bawić się w edycję jak już trochę głosów zostało oddanych :p
 

Jake Long

Baron
Osobna zakładka na same łotry nawet by wystarczyła.

Ale podejrzewam że taka idea to już i tak utopia, o której marzy całe community grające regularnie w polach chwały.

Niemniej, aprobuję.
 
Do góry