Szansa wylosowania głównej nagrody w "codziennym wyzwaniu".

hdre

Szlachcic zagrodowy
Bardzo jestem ciekawy, jakie doświadczenia macie z losowaniem nagród?
Szanse są procentowe. Np. najwartościowsza wygrana 5% , itd. do np 30%. Najczęściej uzyskuję najniższą (powyżej 90% przypadków). Bardzo rzadko przedostatnią. Główną nagrodę nigdy. Ok, można powiedzieć - masz pecha. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie moje "codzienne wyzwania" (kilkaset) dochodzę do wniosku, że faktycznie możliwość uzyskania najcenniejszej nagrody wynosi w skali całej gry zaledwie promile, o ile w ogóle. Będę wdzięczny, jeśli ktoś zorientowany mi to wyjaśni.
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Życia by mi brakło gdybym liczył te wszystkie % i zapisywał co i ile razy wylosowałem na każdym ze światów.
 

hdre

Szlachcic zagrodowy
Chciałbym jednak wiedzieć w jaki sposób twórcy gry ustalają algorytm ustalający prawdopodobieństwo wygranej. Czy też chodzi wyłączenie o maksymalizację płatnych opcji?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Chciałbym jednak wiedzieć w jaki sposób twórcy gry ustalają algorytm ustalający prawdopodobieństwo wygranej. Czy też chodzi wyłączenie o maksymalizację płatnych opcji?
Administracja gry wielokrotnie się wypowiadała o tym, wystarczy w szukaj wpisać "prawdopodobieństwo".
Np to;

A ci do płatnych opcji to:
że tak jest. O tym również administracja się wypowiadała.
 
Ostatnia edycja:

hdre

Szlachcic zagrodowy
Administracja gry wielokrotnie się wypowiadała o tym, wystarczy w szukaj wpisać "prawdopodobieństwo".
Np to;

A ci do płatnych opcji to:
że tak jest. O tym również administracja się wypowiadała.
Dlaczego ciągle wtrącasz swoje trzy grosze w temacie w którym odpowiadasz na pytanie. Pytanie jest moim zdaniem proste. Ale specjalnie dla ciebie jeszcze prościej. Myślę, że i wszyscy na wsi pokapują.
Trzy opcje:
Tak, też nigdy nie wygrywam wartościowych nagród.
Zdarza mi się.
Wygrywam często.

Wszystkich, którzy nie chcą odpowiedzieć proszeni są powściągliwość.
 

DeletedUser18917

Guest
Inno sobie "grzebie" przy nagrodach i nie jedna osoba o tym pisała. To normalne:)
My gramy, oni chcą sprzedać, zarabiać. Gdybym była na ich miejscu, też bym wolała
zwiększyć Ci szansę b a r d z o - na to, że po 7 zadaniu dziennym wlepić Ci kolejne 50 PR niż kryjówkę łotrów,
którą zapewne wymienisz u handlarza na monety.
To oni rozdają karty.
 

MacKayla*

Wójt
Bardzo jestem ciekawy, jakie doświadczenia macie z losowaniem nagród?
Szanse są procentowe. (...) Będę wdzięczny, jeśli ktoś zorientowany mi to wyjaśni.
A ja trafiam nagrody najprawdopodobniej zgodnie z procentami: czasem najlepsze, często te średnie, a najczęściej te słabe. Chociaż dokładnie nigdy nie sprawdzałam.
Dlaczego Ty masz inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.
 

David.

Szlachcic zagrodowy
Ja od jakiś 4 miesięcy i w zasadzie od początku grania na F, grając w wyzwaniach codziennych o skrzynie z japońskim ogrodem za każdym razem trafiam 10 PR ‍:| Mam poprostu pecha? Czy to tak ma być i trenować moją cierpliwość ??:haha::haha:;)
 

dawid17612

Hrabia
trzeba wchodzić na wiki i tam zerkac, na % szansy, choć z tego co pamiętam jak ma się do wyboru 200,100,50,25,10 PR jako nagrode to 200PR to 2-5% szansy na wylosowanie, 100PR 8-10%, dawno juz nie zaglądałęm i moge się mylić ale % moim zdaniem jest sam jak na 5-10 diaksów z śmieci wokół miasta..:D
 
Do góry