System zamkowy - dodatkowe poziomy - komentarze

aza III

Wójt
A czy wszystko ma być na już? I będzie jak z tawerna która jest bezużyteczna i wszyscy na to narzekają.
 

Odpadlo

Baronet
w 4 miesiace wpadlo mi 100k pkt okolo , wiec jadac tym tropem bez kupowania diaxow, to wychodzi 15 lat od 0-20 lvlu xDDD moze zmienia cos ew to tylko budynek dla pay to win XD
 

lukiturski

Szlachcic zagrodowy
Pomijajac to ze za najdroższą opcje czyli 800pln jest cale 100k punktow zamkowych to na co mialbym wydac te 27k djamentow kiedy juz wszystko zdobylem i wszystko mam, łącznie z djamentami na rozszerzenia z epoki ktorej jeszcze nie ma? A gram tylko na jednym swiecie i nie mam farm.
Mialbym jednostki uzdrawiac?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Pomijajac to ze za najdroższą opcje czyli 800pln jest cale 100k punktow zamkowych to na co mialbym wydac te 27k djamentow kiedy juz wszystko zdobylem i wszystko mam, łącznie z djamentami na rozszerzenia z epoki ktorej jeszcze nie ma? A gram tylko na jednym swiecie i nie mam farm.
Całkowicie się z tym zgadzam.

Wydawca gry, powinien przemyśleć swoja polityke sprzedarzy dóbr za diamenty, najwyższy czas by powstał sklepik z dobrami w "normalnych" cenach a nie tylko reglamentować je w obnizonych cenach w czasie ewentów.
Może kupiec mógłby mieć małe stoisko z losową ofertą za diaxy?
To oczywiście darmowa rada, warta tyle ile za ną zapłacą.
 

ketrab005

Baronet
W pokoleniu 500+ ? Oczywiście i to jeszcze powinno byc darmowe Inno szuka sposobow na sprzedaż diaxow, normalne, a doprowadzili do tego sami gracze, a jak? Tworząc farmy diaxow i farmiac na polach.

Tu nie chodzi o to że każdy ma mieć na już zamek 20 lvl. Niech diamenciarze mają go i w 1 dzień, tu chodzi o danie szansy normalnie grającym.
Dajcie szanse na rozbudowanie tego w rok- dwa a nie w 10 lat.
 

aza III

Wójt
Czy wy nie przesadzacie? Wszystko na już. Zamek zrobić w rok, a co będziesz robić za rok? Będziesz narzekał, że nie ma co robić bo wszystko osiągnąłeś.
Zaraz pojawią się ludzie z brązu którzy będą narzekać, że chcą być w wensus ale nie jest możliwe zrobić tego w bardzo krótkim czasie
 
Ale wiecie co, ten zamek nie jest elementem obowiązkowym do ukończenia gry. Ba, nawet nie daje jakichś super ekstra profitów, bo ten dodatkowy PR z bonusowego emisariusza czy % do ataku zdobędziecie w ciągu 2 tygodni dowolnego eventu. Gdyby ten zamek to była konieczność, by grę ukończyć, gdyby dawał nie 50-60% a 500% do ataku lub np. 200-300 PRów dziennie, to wtedy oburzenie byłoby jak najbardziej słuszne i w takim przypadku zakończenie gry byłoby wskazane. Ale dodatki, które daje, są w perspektywie jego rozwoju naprawdę marne i nie wpływają na postęp.
 

ketrab005

Baronet
Ale wiecie co, ten zamek nie jest elementem obowiązkowym do ukończenia gry. Ba, nawet nie daje jakichś super ekstra profitów, bo ten dodatkowy PR z bonusowego emisariusza czy % do ataku zdobędziecie w ciągu 2 tygodni dowolnego eventu. Gdyby ten zamek to była konieczność, by grę ukończyć, gdyby dawał nie 50-60% a 500% do ataku lub np. 200-300 PRów dziennie, to wtedy oburzenie byłoby jak najbardziej słuszne i w takim przypadku zakończenie gry byłoby wskazane. Ale dodatki, które daje, są w perspektywie jego rozwoju naprawdę marne i nie wpływają na postęp.
No tak te 3 rozszerzenia które diameciarze mają w jeden dzień a zwykli gracze może po 5 latach to faktycznie bez różnicy.
Tysiące PR też od tak każdy zdobywa wszędzie i to nie robi różnicy. Fakt % bonusu który porównujesz nic nie znaczy ale inne akórat różnicę robią.

Tobie pasuje budowanie coraz większej dysproporcji to fajnie ale nie każdy musi się z tym zgadzać.
 
Tak, to w dalszym ciągu mała różnica. Większe dysproporcje, żeby nie powiedzieć olbrzymie, były i bez zamku. On jest małym dodatkiem zachęcającym do długotrwałej gry, a nie porzucania jej po kilku miesiącach, jak to bywa bardzo, bardzo często.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Może pytanie nie w tym miejscu, ale... Czy za sprzedaż przedmiotów u Handlarza Antykami obecnie(mam dostac około 14k monet i 14-25 klejnotów - sprzedaje łącznie 5 przedmiotów)) dostaje się dodatkowo Punkty Zamkowe? Wiem, że dostajemy za licytacje i kupno przedmiotów (co jest pokazane graficznie) z półki, ale za sprzedaż?
 
Do góry