System zamkowy - dodatkowe poziomy - komentarze

Borisel

Hrabia
A mi się podoba - na 15 poziomie już ładnie wygląda . Ogólnie ta aktywność nie jest obowiązkowa - zawsze się je robi przy okazji . Nagrody też nie są jakoś hiper duże , by miały dawać przewagę kupującym diamenty od szaraczków . Może kiedyś zwiększą limit nego/walk dla szaraczków by można było zdobyć szybciej poziomy zamków - ale teraz nie jest też źle .
 

Odpadlo

Baronet
zrobienie 15 lvlu ma zajmowac bodajze 3 lata ? czy cos kolo, to kolejne 5 to mysle ze jeszcze 3 lata , chyba troche przesada;p boty zakupia za eurogąbki i znowu za chwile dodadza kolejnych 50 ;p
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jak zapewne wielu uważnych graczy zauważy jedyna istotna zmiana to, zmniejszenie wielkości pół (kratek) na mapie i dodanie nowych obszarów pod rozszerzenia, wiec będzie można przy obecnej ilości rozszerzeń, i tych z nowej epoki, zrobić teren mniej "poschodkowany" i go "wykwadracić".
A tak się martwiliście o brak terenu a tu rachu-ciachu i po strachu.
 

Yuina

Szlachcic zagrodowy
Myślę, że dodatkowe poziomy przydadzą się dla osób które płacą lub długo grają, bardzo ładne avataru.
 

midh

Wójt
mijaja lata od kiedy wystartowala gra a nadal nie ma nic co by odroznialo ludzi, ktorzy sa zainteresowani gra i maja chec placic od tych, ktorzy trakuja gre jak malo istotna darmowa rozgrywke
widze jakies swiatelko w tunelu ale do idealu bardzo bardzo daleko
 

midh

Wójt
Moment w którym pojawi się coś co zacznie odróżniać płacących od reszty będzie początkiem końca tej gry.
hmm bedzie koncem gry dla niedzielnych graczy, dzieci z podstawowki i gimnazjum w duzej czesci oraz dla typow roszczeniowych, ktorzy nie rozumieja, ze za przyjemnosci i jakosc trzeba placic
 
I dlatego ja nigdy nie inwestuje w gry F2P które są zawsze P2W. Wystarczy że drzewiej wrzuciłem, albo raczej wrzucałem, w grę po kilkaset zeta na miesiąc. Teraz albo gram za friko, albo płacę za grę która od początku do końca jest za kasę.
Jednak nie potępiam Inno, wszak za coś rachunki, rosnące ostro także w Niemczech, trzeba opłacić, i jak jest ktoś kto zapłaci za to bym ja nie musiał, to jest to dla mnie uczciwe rozwiązanie. W tym wypadku dano na handel zamek i dodatkowe rozszerzenia. Fajna rzecz, zwłaszcza że o ile gra nie upadnie a ja nie zakończę przygody z FoE, to dorobię się tych poziomów zamku.
 

DMJK

Szlachcic
Moim zdaniem dobre rozwiązanie. Trochę to zajmie ale punkty zamkowe i tak zdobywa się w tle poprzez aktywność. Generalnie mogliby rozszerzyć limity walk i nego żeby szybciej osiągnąć cel.
 

fenix draco

Rycerz
1500

205,065,500

czyli 39-40 lat zajmie mi odblokowanie zamku bez kupowania DIAX :) co za ........................ to planował :) i wpuścił do gry.
Zakładając 2500 monet na tydzien.
Daje to 2026 tygodni.

Moim zdaniem dobre rozwiązanie. Trochę to zajmie ale punkty zamkowe i tak zdobywa się w tle poprzez aktywność. Generalnie mogliby rozszerzyć limity walk i nego żeby szybciej osiągnąć cel.

40 lat Ci to zajmie :D :D
 
Do góry