[Inne] Sygnał przy zakończeniu produkcji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł mógłby zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 9 75,0%
  • Nie

    Głosy: 3 25,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser15092

Guest
Jak wiadomo, żeby mieć jak najwięcej zasobów, trzeba regularnie kończyć 5-minutowe produkcje, a nie 24h. Jednakże to ostatnie jest bardziej wygodne, bo nie trzeba co chwilę zaglądać do gry. O 5-minutowych często się zapomina nawet przy prostych do przerwania gier jak pasjans :)
Tak więc oto moja propozycja - sygnał dźwiękowy przy zakończeniu produkcji.

Oczywiście domyślnie ta opcja jest wyłączona i można ją włączyć w ustawieniach.
Tak więc dla zaangażowanych graczy będzie to bardzo pomocne, a reszta po prostu będzie mogła z tego w ogóle nie korzystać
I to tyle
Pozdrawiam
 

astrotaurus

Hrabia
No prablem. Widać (słychać) dookoła jak ludzie lubią takie świecidełka, więc jeśli można to niech będą dodatkowe dźwieki!
Ja i tak mam wszystko powyłączane.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przy zbiorach z 7 fabryk samochodów bez zachwytu i posiadaniu bonusu z pereł (latarnia) +150%
W systemie produkcji:
8 godzin, 3 razy po 4 godziny i raz 1 godzinny zbieram tyle (1467550) co gdybym zbierał co 5 minut (1485960), w pierwszym wypadku trzeba produkcję nastawiać 2016 razy w drugim 35.
Przy większym bonusie, różnica jest większa na korzyść 8/4/1.
Zauważ, że nie uwzględniałem x2 po motywacji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15092

Guest
Przy zbiorach z 7 fabryk samochodów bez zachwytu i posiadaniu bonusu z pereł (latarnia) +150%
W systemie produkcji:
8 godzin, 3 razy po 4 godziny i raz 1 godzinny zbieram tyle (1467550) co gdybym zbierał co 5 minut (1485960), w pierwszym wypadku trzeba produkcję nastawiać 2016 razy w drugim 35.
Przy większym bonusie, różnica jest większa na korzyść 8/4/1.
Zauważ, że nie uwzględniałem x2 po motywacji.

W sumie ten bonus x2 raczej nie będzie się pojawiać nonstop przy 5 min - przekonałeś mnie :)
Ale nawet przy godzinnych uważam, że warto mój pomysł wprowadzić
 

Mikekun

Książę
Pomysł według mnie jest beznadziejny. Dla mnie najlepszą wygodą opcją jest ustawienie produkcji na 24 godziny, a nie co rusz co 5 minut. Dodatkowo zapomniałeś o jedne ważnej rzeczy, otóż kto powiedział że każdy gracz gra przy włączonym dźwięku. Mnie dźwięki z gry mocno irytują oraz nie potrzebnie obciążają łącze więc mam je wszystkie wyłączone. Dlatego też nie uważam aby pomysł w jakimkolwiek formacie by się sprawdził. Gra ma przynosić dla osoby przyjemność a nie być smutnym obowiązkiem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15149

Guest
No tak, ale to jest opcja dla osób, które dźwięki mają włączone. Poza tym są gracze, którzy pewnie korzystają z opcji produkacji 5-minutowej. Są różne strategie na grę.
Nawet gdyby takie dźwięki się pojawiły to pewnie byłaby tez opacja ich wyłączenia.
 

DeletedUser

Guest
jest też inne rozwiazanie miganie karty w przeglądarce bądź jakiś tekst coś jak np jesteście na facebooku i ktoś do was napisze to na karcie pojawi się napis że ktoś napisał wiadomość to tak samo można tu zrobić napis Towary czekaja na zebranie :)
 

DeletedUser15092

Guest
jest też inne rozwiazanie miganie karty w przeglądarce bądź jakiś tekst coś jak np jesteście na facebooku i ktoś do was napisze to na karcie pojawi się napis że ktoś napisał wiadomość to tak samo można tu zrobić napis Towary czekaja na zebranie :)

Też mogłoby być. Do wyboru mogłoby być, czy dźwięk, czy miganie :)
 

DeletedUser15603

Guest
Też może być dzwięk i migająca zakładka, tak jak wyżej kolega napisał.
 
Do góry