[Komunikacja] Sygnał dźwiękowy gdy otrzymujemy prywatną wiadomość.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser775
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz to za trafiony pomysł?

  • TAK

    Głosy: 3 75,0%
  • NIE

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4

DeletedUser775

Guest
Sygnał dźwiękowy na czacie prywatnym.

Witam,

Uważam, że bardzo potrzebny jest dźwięk informujący nas, że ktoś do nas szepcze. Szczególnie gdy jesteśmy zajęci motywacją lub walką. Nasze oko nie jest w stanie wychwycić ledwo widocznej migającej ikonki i nasza odpowiedź jest dopiero po kilku czy kilkunastu minutach.

Opcję taką można byłoby wyłaczyć jeśli komuś by przeszkadzała chociaż równie dobre w tym przypadku jest wyciszenie wszystkich dźwięków naraz.

Powiadomienie może działać w 2 trybach:

1. Dźwiek słyszymy podczas każdej wiadomości wysłanej od innego gracza.
2. Dźwięk słyszymy dopóki nie wciśniemy zakładki "Czat prywatny z [gracz]". potem podczas konwersacji sygnału dźwiękowego nie ma. Gdy w trakcie rozmowy napiszedo nas ktoś jeszcze, oczywiście usłyszymy sygnał dźwiękowy.

Dobrze, aby były do wyboru przynajmniej 3 różne dźwięki do wyboru.

Jeżeli był już taki pomysł to przepraszam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Ja myślę, że to jest dobry pomysł, bo czasami nie w ogóle tego nie zauważę i tak odpisuje po dłuższym czasie, a wtedy nie ma już po co.
No i jestem prawie pewien, że taki pomysł już był, ale nie chce mi się szukać, tak jak pewnie Tobie, z tym że ja nie dałem pomysłu ;)
 

DeletedUser

Guest
Brakuje 3 opcji "Bez znaczenia".

Sprzęt "grający" włączam tylko do filmów i muzyki - więc dla mnie FoE jest "głuche". Chyba, że systemowy buzzer by sprawę załatwiał.
 

DeletedUser5506

Guest
Popieram poprzednika :)
Wiekszosc graczy gra w FoE z sciszonymi dziwiekami do "spodu", ja osobiscie mam glosniki sciszone caly czas zeby zadne reklamy i inne badziewia nie draznily i dzwiek uruchamiam dopiero w razie potrzeby gdy chce czegos posluchac.

Lepsza opcja by byla (moim zdaniem) gdyby wyskakiwal dymek gdy "Szept" jest nieodczytany po uplywie np 60 sekund od wyslania.
 
Do góry