[Perły Architektury] Świątynia Reliktów - 2 gi slot

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za!

  • Tak

    Głosy: 5 50,0%
  • Nie

    Głosy: 4 40,0%
  • nie wiem

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
byłoby super jakby do ŚR dodano drugi slot.

Moja propozycja nie jest PG. ponieważ:

Muzeum atlantydy, który pierwszy bonus dla osob walczących ma naprawdę bonus PG, zaś drugi jest zdecyownie słabszy.

PG - power gaming.

dlatego proponuję aby dodać drugi slot do ŚR o następującym bonusie

Dodaje 20 towarów nieprzetworzonych dla gracza i 40 towarów przetworzonych dla skarbca gildii na poziomie 1.
Dodaje 120 towarów nieprzetworzonych dla gracza i 240 towarów przetworzonych dla skarbca gildii na poziomie 10.

Ten bonus jest porównywalny z Strażnikiem Żywiołów ktory takze daje duzo surowców.
 

DeletedUser18282

Guest
20 towarów nie przetworzonych na 1 poziome to trochę za dużo kolego. Patrząc ,że relikty potrafią być potężne czasami chodź częściej trafiają się te najgorsze ale 20 towarów dla gracze + 40 dla gildii to lepiej nałapać się planów na świątynie niż obserwatorium i arkę i inne wspomagające gildie. Na dodatek świątynie reliktów możesz postawić w każdej epoce. Będąc w epoce brązu tworząc gildie 1 lvlu to takie 240 towaru co 24h to se podlicz ile to jest materiałów w ciągu tygodnia :D 1680 tygodniowo xD
 

ElzeX

Rycerz
jestem za drugim bonusem, bo perła bardzo dużo miejsca zajmuje, ale z tą wartością to trochę przesadziłeś :p
 

DeletedUser17290

Guest
ja bym nic nie zmieniał
moim zdaniem słaby gracz mający śr (jak chodzi o towary to naprawdę po taniości) za nie wyrugowaną liczbę pr zbuduje od 3 do 5 poziom
w tedy może nie być w stanie zapewnić sobie z żadnej innej perły takiego przychodu co ze śr, (o przeliczeniu kratek na zysk nie wspomnę), a średni i mocni gracze już dobrze wiedzą czemu je trzymają w mieście, gdyby się nie opłacało to by go nie stawiali
 
Do góry