Support żyje ?

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich !

Ja w sprawie formalnej , gracz ma "wydmuchane" perły przez współpracowników , którym "dmucha perełki" na innych światach ! czy to jest normalne ? czy to jest push ?

Zgłosiłem takiego cwaniaczka ponad 8 dni temu !!!
a "czarna głowa" ...cyk i jej poprostu nie ma !!!
może teraz trzeba pisać zgłoszenia do Hamburga ?
jak trzeba to nawet na Tajwan napiszę , bo mam już serdecznie dość braku profesjonalizmu supportu , który powinien służyć graczom a nie na odwrót ! jak się można równać z graczem , który w tydzień - dwa winduje swoje perły tak że za cholerę nie da rady z nim stanąć do uczciwej walki ?! Mało tego ! napisałem dokładnie na jakim świecie dochodzi do nieuczciwej wymiany , z jakim graczem i w jaką perłę ?
to co Wy tam ... w nosie macie "klienta" podanego na talerzu ?
mi założyliście blokadę za słowa "oszołoma" , który posądził mnie o wymianę między światami a Wy nawet bez sprawdzania blokadę /...cyk ;) ... a tu porażka :( bo gram na jedym świecie ;)

Zapraszam do rozmowy przedstawicieli supportu !
 

DeletedUser12062

Guest
Cytat:
"7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu."
Tyle w temacie. Proszę napisać do Supportu. Nie wiem czy to ma być zapytanie, czy reklamacja na działalność ale zgodnie z zasadami forum, które akceptujemy podczas zakładania konta takie sprawy kierujemy do Supportu a nie na Forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry