studnie a event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9461
  • Data rozpoczęcia

Jesteś

  • Za

    Głosy: 29 85,3%
  • Przeciw

    Głosy: 2 5,9%
  • obojętne mi to

    Głosy: 3 8,8%

  • W sumie głosujących
    34

DeletedUser9461

Guest
Mój pomysł polega na wylatywaniu ze studni jakichś ilości waluty eventowej (puchary,jajka itp). Pomysł prosty, ale może dużo wnieść do gry. Przewiduje płacze typu "nie bo wcześniej nie kupiłem studni" czy " piszesz to bo masz pół miasta zastawione studniami" co jest nieprawdą i jestem otwarty na krytykę.
 

DeletedUser625

Guest
W sumie dlaczego nie? I tak szansa na najcenniejszą nagrodę (tj. diamenty) ze studni jest znikoma, to może chociaż oprócz zdecydowanej większości przypadków złota i młotków dodać walutę eventową. Oczywiście tylko wtedy gdy obowiązuje event. :p
 

DeletedUser

Guest
Pomysł super, w ankiecie dałem za, ale wątpię aby to wprowadzili, ponieważ wtedy by dyskryminowali początkujących i tych bez studni.

Powinni też dodać do studni możliwość wylatywania jednostek wojskowych.
 

DeletedUser9461

Guest
Wojsko byłoby dobre ale nie w ilościach z Alkatraz
 

Mikekun

Książę
W sumie - proste, łatwe wręcz standardowe. Czemu tego nie ma ? Bowiem nie którzy pewnie stwierdzili że gra dostałaby za duże ułatwienie. Owszem też chcę aby takie coś dodali jak losowanie waluty eventowej jednakże wtedy odpowiedzieli by oni zwiększeniem stopnia trudności uzyskania waluty poprzez normalne rozgrywki. Dlatego też uważam że tak jak jest zrobione w tej chwili to naprawdę dobre rozwiązanie. Według mnie studia życzeń co została wprowadzona do gry musi ponownie zostać zbilansowana.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4428

Guest
Nie mam studni, nawet jednej, na żadnym świecie, ale i tak uważam, że jest to bardzo dobry pomysł :D
 

DeletedUser8507

Guest
Dobry pomysł. Przyda się takie coś.
A Guanabana mi często daje diamenty (ale jak sie ma 3 studnie to inne sprawa, Guana-tobie studnie nie dają?) jak coś ale mniejsza z tym...
Pomysł jak najbardziej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Ostatnio ludzie zrobili się strasznie niecierpliwi... "Można dać ten, ten i ten pomysł do Perelek? O, może jeszcze ten, co z tego, że ma 1 dzień i wypowiedziało się w nim 6 osób, ma iść do Perełek!" No ja was proszę....

Mi się pomysł podoba. Ale:
- jajka, piłki to specjalna "waluta", którą dostajemy za darmo z zadań, losowań i paska oraz którą można kupić za pieniądze. O ile to nie będzie wypadać za często i nie będzie lecieć w dużych ilościach, to pomysł może się przyjmie. Inaczej będzie teoretycznie zmniejszać zyski firmy (w końcu po co kupować, jak może wylecieć tego cała masa ze Studni?) i Twórcom raczej się to nie spodoba ;)
 

DeletedUser4259

Guest
wszystkie eventy (z "walutą") polegają na losowości, więc argument, że ktoś ma studnię, a ktoś inny nie, odpada - samo posiadanie studni nie gwarantuje przecież, że coś z tej "waluty" wypadnie
przecież równie dobrze ktoś, kto nie posiada żadnej studni może w losowaniu mieć dużo większego farta od posiadacza 15-tu studni

to tak na marginesie, bo pomysł jest mi obojętny


natomiast nie jest mi obojętne rozdawanie diamentów przez Guanabanę na prawo i lewo:

A Guanabana mi często daje diamenty jak coś ale mniejsza z tym...

Guana, dlaczego dajesz diamenty Wendrowcowi (i to często), a rikiemu nie? :(
 

DeletedUser11123

Guest
mi obojętne

PS. jak co dwa dni będziesz marudził co z Twoim pomysłem, to decydenci mogą się do Ciebie negatywnie nastawić :haha:
 

DeletedUser7795

Guest
Podejrzewam, że z walutą eventową będzie tak jak z diamentami, czyli będą wpadać bardzo rzadko ;(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Krystian, weź załatw sobie mini-bezdomnego, a nie takiego na pół ekranu...

@Ale bez przesady, bezdomnych nie stać na takie bannery :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry