Studnia Życzeń - diamenty :-)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja mam 3 studnie na Dinegu i 2 na Brisgard ... i co ...0 diaxów :haha: Jeżeli ktoś myślał że ze studni będą wpadac diaxy :haha: to grubo się mylił :haha: Codziennie nie będą wypadać ;< Chyba lepszy inters zrobili ci którzy kupili wieżyczki obronne ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja się z przedmówcą nie zgodzę. Ja mam 1 studnię ( za jajka z 30 planów Perełek :D ) i już na początku diamenty. Poza tym masz złoto, zaopatrzenie, medale, surowce .... a z każdą kolejną epoką wzrasta. Interes dobry szczególnie dla tych, którym chciało się zainwestować w 2-3 studnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mam 3 studnie na Dinegu i 2 na Brisgard ... i co ...0 diaxów :haha: Jeżeli ktoś myślał że ze studni będą wpadac diaxy :haha: to grubo się mylił :haha: Codziennie nie będą wypadać ;< Chyba lepszy inters zrobili ci którzy kupili wieżyczki obronne ;/
powiem ci ze na diamenty nie liczylem ze mi wogole wypadna , mam dwie studnie i jestem zadowolony rewelacji nie ma moze w moim przypadku ale co jakis czas wpadnie towaru troche i czesciej kasa albo mlotki, ostatnio mi mlotki wypadaly a wtedy byly mi najbardziej potrzebne, towar co 3 zbior wypada raz punkty wpadly a diamenty wogole nie pojawily sie,
wiezyczki tez przydatne zawsze to dodatkowa obrona mam z nich 48 % jedynie szkoda ze na drugi budynek lotrow nie uzbieralem
 
Status
Zamknięty.
Do góry