Strielok

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser426
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2383

Guest
Ja na matmie mam 13 chłopaków i 31 dziewczyn i jakoś nie narzekam ... xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja w klasie mam 15 chłopaków i 1 dziewczynę i też nie narzekam ;D
 

DeletedUser

Guest
Zapytajmy dziewczynę, czy narzeka. Może mieć czasem ciężko.
 

DeletedUser

Guest
Strielok nie wiem czy cokolwiek cię uchroni przed tym :)

Ja w technikum miałam 15 dziewczyn i 15 chłopaków więc nie było źle.
 

DeletedUser426

Guest
W technikum miałem 32 chłopaków xD w całej szkole było moze z 10 dziewczyn xD
 

DeletedUser

Guest
W mojej szkole było może 200 dziewczyn na około 1000 chłopaków :)
 

DeletedUser

Guest
Strielok też tak mam :D

Nie narzeka, bo w normalnej szkole nie miałaby powodzenia, a tu wybiera sobie "chłopców" i wgl.

A nie narzekam, bo sam mam narzeczoną więc mnie nie przeszkadza jedna dziewczyna w klasie.

Za to co się dzieje jak urodziwa przyjdzie do szkoły... Wyścig szczurów i kolejka po numer :D
 

DeletedUser

Guest
mirolbn w drugą stronę też to działa :) Jeśli pojawi się przystojny facet to sytuacja jest identyczna ^^

A że tak zapytam od ilu jesteś zaręczony? :D
 

DeletedUser

Guest
5 miesięcy, niby mało, ale całe życie jeszcze.

Że dziewczyny tak się zachowują to nie pomyślałbym, naprawdę wygląda to aż śmiesznie.
 

DeletedUser

Guest
Oj tam mało, od czegoś trzeba zacząć :D U mnie w Marcu miną 2 lata ^^

A tam śmiesznie... Nie każda dziewczyna lubi czekać na faceta, niektóre wolą przejąć inicjatywę :)
 

DeletedUser

Guest
to już całkiem niedługo :) z drugiej strony niektórzy, się śmieją, żeby w tym wieku się zaręczać. A przecież jeśli się kocha i jest się pewnym wyboru to nie ma granic. Życzę ci wieczności z nim, i żeby po każdej burzy przyszło piękne słoneczko. :)
 

DeletedUser

Guest
Sama miałam sytuację w których dziwnie na mnie patrzyli gdy mówiłam że jestem zaręczona i że mam faceta od 5 lat :) A gdy mówiłam że to związek na odległość to już w ogóle wielkie zdziwienie... A dziękuję bardzo i tobie życzę tego samego :*
 

DeletedUser

Guest
o widzisz, ja też zawsze uważałem, że związek na odległość jest nie możliwy. Jednak pewnie jakie wielkie szczęście gdy się już widzicie :) jest to ciężka próba, bardzo się musicie kochać.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz od 2 lat mieszkamy razem więc to nie jest już problemem :) Ale na początku było bardzo ciężko... Szczególnie w tych pierwszych miesiącach gdy chce się 'nacieszyć' tą drugą osobą a nie można.
 

DeletedUser

Guest
ale mimo wszystko najważniejsze jest to, że już żyjecie sobie razem i jesteście szczęśliwi. :)
 
Do góry