Strielok

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser426
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser426

Guest
Co prawda ja już tu długo przesiaduje ale jeszcze sie nie przywitałem ;p

Jestem Bartek , 19 latlecz nieubłaganie zmierza do 20 w grudniu :(

Z wykształcenia Techniik informatyk (dzis odebrany dyplom:D)

Obecnie student masazu ;p

Z zainteresowania gry RPG , najlepiej na platformie xbox. Poza tym sporty walki , czynne spędzanie czasu, rózne nowinki informatyczne. I oczywiście hejtowanie na naszym forum :)
 

DeletedUser

Guest
Ja za rok dopiero bd mógł się tytułować technik informatyk :(

Szkoda tylko, że po technikum nic tak naprawdę nie ma w tym zawodzie :D

Witaj :D
 

DeletedUser2383

Guest
Informatycy ... za matmę ,trza się było brać jak dofinansowują jeszcze przez najbliższe 3 lata .. ;]
 

DeletedUser426

Guest
No prawda ze po technikum nic nie ma ... ale po studiach tym bardziej xD najwyzej do Mac'a na smażenie frytek mozna xd
 

DeletedUser2383

Guest
Bitch Please !

Przynajmniej mam przez najbliższe (mam nadzieję) 4 lata wakacje 3-miesieczne :p, 1000 złotych stypendium i tylko 25 godzin zajęć w tygodniu ...
 

DeletedUser

Guest
Matematyka.... siooo siła nieczysta akysz zgiń przepadnij szatanie ;D
 

DeletedUser426

Guest
Ale on ma racje ;p matematyka to zło i demonologia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Odcinam się. Ale w sumie, że dobrze są ludzie co nie rozumieją matmy, przynajmniej zawsze mogę dorabiać na korkach ... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Strielok też się wybrałam na masażystę :D
Niestety nie wiem czy mogę o sobie mówić Technik Ochrony Środowiska bo jeszcze nie odebrałam wyników :-/
 

DeletedUser2383

Guest
Czy tylko Ja na tym forum mam średnie ogólne ?
I niepełne wyższe ? xD
 

DeletedUser426

Guest
Z tej samej uczelni raczej nie jesteśmy :) daleko odemnei mieszkasz :(

Może kiedyś jak bedziesz grzeczna to wymienimy sie poglądami na temat naszego przyszłego zawodu ;p

Kurde ja od poniedziałku rozpoczecie roku xD
 

DeletedUser

Guest
Jestem grzeczna i chętnie wymienię się poglądami i zdobytym doświadczeniem :D ^^

Ja też zaczynam od poniedziałku. Ciekawe jakich ludzi w klasie będę mieć...
 

DeletedUser426

Guest
ja znam jedna osobe , ale zeby nie skłamać to widziałem ją ostatni raz 2 lata temu :D
Staram sie złapać ją na fejsie ale mi nie wychodzi i tak w zasadzie ide w nieznane ;p
Ale na rozmowie kwal;ifiakcyjnej to pod moją salą czekało wiekszośc płci żeńskiej. Tylko nie wiem czy narzekac czy sie cieszyc.
 

DeletedUser

Guest
W moim przypadku obeszło się bez rozmowy bo było mało chętnych na ten kierunek więc nawet nie widziałam osób z którymi będę chodzić. Też znam jedną osobę ale tylko z widzenia więc nie daję mi to zbyt wiele. Mogę mieć tylko nadzieję że trafie na fajnych ludzi :)

Nie no chyba powinieneś się cieszyć :)
 

DeletedUser426

Guest
Czasami trudno z jedna wytrzymac a co mówić jak jest ich 15 czy więcej xD Z tego co widziałem to z 6 osób tylko mojej rasy więc troche sie obawiam :)
 

DeletedUser

Guest
To teraz sobie wyobraź co będzie jak wszystkie będą miały te 'złe dni' :D
 

DeletedUser426

Guest
hmm weźme urlop akademicki czy dziekański czy jak tam sie nazywa ? xD Albo uzyje Rexony Pro activ
 

DeletedUser629

Guest
Ciekawe jakich ludzi w klasie będę mieć...

klasa...można to i tak nazwać:) Strielok nie narzekaj..tych 6 chłopaków jest dla Twojego zdrowia psychicznego a rzesza kobiet żeby Ci inni faceci zazdrościli:D

P.S powiedziałabym nawet że masz raj. Ja jestem teraz na pedagogice i jak się trafi jakiś rodzynek to jest traktowany przez nas jak bóstwo..pełnia zainteresowania i uwielbienia:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na pedagogice to raczej powinnaś myśleć o uczeniu i nauczaniu, a nie pieczeniu ciast z rodzynkami.
 
Do góry