[Walki] STOP dla naliczania punktów rankingowych za walki w gvg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17606
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za tym, żeby przestało naliczać punkty rankingowe za walki w gvg lub przeciw


  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser17606

Guest
Jak w temacie. Niestety ale od dłuższego czasu gvg nie jest już tylko dla prestiżu i potencjału gildi ale tylko i wyłącznie dla nabijania punktów rankingowych przez jedno lub kilku osobowe gildie.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zagłosowałam na NIE, bo jest to forma aktywności i powinna mieć odzwierciedlenie w punktach rankingowych.
Jeżeli chodzi o argumentację, to też jej nie rozumiem. W tej grze trzeba pilnować zbiorów, pereł i sektorów, jeżeli się chce mieć z nich pożytek.
Swoją drogą, czekam na propozycję likwidacji naliczania punktów rankingowych za ataki na sąsiadów. ;)
 

DeletedUser17606

Guest
Ja jestem za laniem sąsiadów "bo jest to forma aktywności i powinna mieć odzwierciedlenie w punktach rankingowych." "W tej grze trzeba pilnować zbiorów, pereł"
 

DeletedUser17606

Guest
Forma aktywności kpina siedzą w jednoosobowych lub kilku osobowych gildiach maja 2-max 4 sektory na mapie i uwalaniaja je codziennie i zajmuja na nowo jaka to forma aktywności kpina z gvg.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Forma aktywności kpina siedzą w jednoosobowych lub kilku osobowych gildiach maja 2-max 4 sektory na mapie i uwalaniaja je codziennie i zajmuja na nowo jaka to forma aktywności kpina z gvg.
I w czym problem? Każda walka ma odzwierciedlenie w rankingu.
Ja jestem za laniem sąsiadów "bo jest to forma aktywności i powinna mieć odzwierciedlenie w punktach rankingowych." "W tej grze trzeba pilnować zbiorów, pereł"
Cieszę się, że przynajmniej tu się zgadzamy, chociaż wolę zdecydowanie GvG. :haha:
 

DomLuk

Wójt
Dobra mam chwile i chciałbym cos zdobyc troche potencjału dla gildii i dla sebie rankingu wchodze na mape same tarcze jest jedno 10 walk same włóczniki codzienie tak samo jedno wielkie nieporozumienie z walkami GvG armi mam tyle ze całą mape bym uzupełnił :(. Chciałbym powalczyc ale nie chce zostawiac swojej Gildii bo gildie z top 5 rozdają wszystkie karty . W godzinach 20:00 chwile a potem umiera totalnie GvG bo same tarcze, a reszta lize czekolade przez szybe. Myślałem ze się w koncu za to zabiorą lata mijają a to dalej zostaje tak jak jest bo lepiej zrobic 1000 eventów niz naprawic GvG co zostało totalnie zepsute zamknieciem epok i towary lezą. Fajna gra ale tryby walk są totalnie omijane ile mamy trybów walk poczekajcie sąsiedzi, wyprawy i walki GvG. Mam perłe bank zrobiąną wole motywować, walki pisałem GvG odpada zostaje wyprawy na 2 dni no słabo troche. Wiec pisanie ze nabijanie to tak ale tylko tych co mają dostęp.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie twierdzę, że problemu z GvG nie ma. Jednak ten pomysł rozwiązania go nie podoba mi się. Nie tędy droga. Propozycja wylania dziecka z kąpielą? Kilku graczy nadużywa mechanizmów gry, więc ukarać wszystkich? Fakt, że nóż może posłużyć łobuzowi do wymuszenia oddania portfela nie może skutkować wycofaniem noży ze sprzedaży (wiem, powtarzam się).
 

DeletedUser

Guest
problemem gvg jest hjego chora nieskonczonosc,
GVG w obecnej chwili to nic innego jak masowy sposob zdobywania punktow.
jak sie trafi do moocnej gildi to mozna 100 - 200 sektorwo zdobyc raz dwa przez 1 osobe...i wtedy ta jedna osoba dostaje pkt za kazda walke.

NIE MOWIE ZE NIE POWINNI.

mowie ze powinien byc limi walk jakie gildia moze zrobic na dobe w GVG.
 

DomLuk

Wójt
Czy te punkty można wymienić na coś, cokolwiek, materialnego lub nawet w ostateczności wirtualnego?

Dla mnie ranking ważny po to gram by byc top 1 każde oczko do góry napawa mnie radością :) gvg są dla wybranych czyli gra nie jest dostepna jednakowo dla każdego, czyli niesprawiedliwe jedni mogą nabijac a pozostali nie.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Dla mnie ranking ważny po to gram by byc top 1 każde oczko do góry napawa mnie radością :) gvg są dla wybranych czyli gra nie jest dostepna jednakowo dla każdego, czyli niesprawiedliwe jedni mogą nabijac a pozostali nie.
Dlatego powinni się skupić aby GvG wprowadzić na apke
Co do samego pomysłu to jest on co najmniej śmieszny jeśli ktoś ma problem z tym że ktoś dostaje punkt rankingowe za walczenie w GvG to niech sam ruszy 4 litery i też powalczy a nie narzeka . Po za tym jeśli chce się wprowadzić taki pomysł to trzeba też było nie liczyć towarów i pr żeby było sprawiedliwie .
 

DeletedUser15227

Guest
Jak w temacie. Niestety ale od dłuższego czasu gvg nie jest już tylko dla prestiżu i potencjału gildi ale tylko i wyłącznie dla nabijania punktów rankingowych przez jedno lub kilku osobowe gildie.

@Werku33 czyżby chodziło o tego Gracza co pod osłoną Waszych sektorów na mapie medalowej nabija sobie punkty? Jeśli tak, to Wy jako gildia możecie to przerwać w każdej chwili, ale Ty widzę wolisz skarżyć się na forum :)
 

DeletedUser16965

Guest
najlepszy pomysł ever tylko w jeden sposób można to skomentować

 
Do góry