[Perły Architektury] Stawianie Pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19511
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19511

Guest
Chciałbym zaproponować jakieś ograniczenia w stawianiu pereł architektury a chodzi mi głównie o coś takiego jak gracz z epoki żelaza w mieście ma postawionego krakena perłe z ostatniej epoki :/ można by chociaż ograniczenie do 3-4 epok do przodu dać bo to jest nie uczciwe wobec graczy ,,Nowych" co postanowili spróbować zagrać pierwszy raz do graczy którzy mają (kolegów, znajomych) którzy pomagają sobie wzajemnie dając własnie surowce na budowę oraz pomagają zdobywać plany. raz miałem taką sytuację że znajomy do mnie napisał ,,jakim cudem on ma taką perłę z takiej wysokiej epoki i jak od zdobył surowce? " po zobaczeniu tej perły zobaczyłem jak gracz xxx dał w 0 poziom 80/80 pr w 1 poziom 140/140 pr.... okej wymiana pr czy pomoc w rozbudowie nic nie mówię ale epoka żelaza posiadająca perły z ostatnich epok to już lekka przesada i przede wszystkim moim osobistym zdanie jest to nie uczciwe wobec graczy dopiero zaczynających swoją przygodę w FoE
 

DeletedUser18601

Guest
Był już taki pomysł, powszechnie został uznany za głupi ;)
 

DeletedUser11629

Guest
A ktoś Ci broni mieć kolegów i znajomych, od których kupisz sobie towary na Krakena etc.? Nie, ale po co, ja nie umiem, to lepiej zabronić sprytniejszemu sąsiadowi mieć czegoś, na co mnie się nie chce zapracować. Taki pomysł już był, nazywał się socjalizm, ksywka: "wszystkim po równo, czyli g...o".
 

DeletedUser7795

Guest
Taka blokada posiadania pereł powinna być dodana na początku wraz z pierwszymi perłami. Teraz taki pomysł nie przejdzie choćbyś na rzęsach stanął.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ktoś Ci broni mieć kolegów i znajomych, od których kupisz sobie towary na Krakena etc.? Nie, ale po co, ja nie umiem, to lepiej zabronić sprytniejszemu sąsiadowi mieć czegoś, na co mnie się nie chce zapracować. Taki pomysł już był, nazywał się socjalizm, ksywka: "wszystkim po równo, czyli g...o".

Socjalizm to piękna idea :rolleyes:

Co do samego pomysłu, nie ma sensu ograniczeń bo gracz nie podoła terenowo na "wszystkie" perły we wczesnych epokach.
 
Do góry