Sprytne FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Witam,
Chciałem przestawić zegar w lapku aby zobaczyć nagrodę z jutrzejszego dnia a tu niespodzianka! Okienko znika po najechaniu myszką w prawy dolny róg ekranu... Jak ja was kocham, drodzy programiści ;/

pozdrawiam
Chodzonce Zuo
Mateusz
 

DeletedUser8110

Guest
Nie polecamy takich zabaw, mogą skutkować występowaniem innych "ciekawych" błędów.
 

DeletedUser5506

Guest
Inno się wycwaniło bo w plemionach była opcja (oczywiście jako błąd) zeby przestawić zegar i budynek zamiast budować sie pól dnia byl w pół minuty. Czas juz nie jest pobierany lokalnie a z serwera więc takie bajery nie przejdą :/
 

DeletedUser8110

Guest
Pewnie "ciekawym błędem" będzie ban :haha:

Nie no, bez przesady :p Ciężko to zaklasyfikować jako błąd...
Ale faktem jest, że zabawy z ustawieniami czasu na komputerze, mogą skutkować późniejszymi problemami z odliczaniem w grze :)
 

DeletedUser4257

Guest
Dopasuj okienko przeglądarki do połowy ekranu, włącz menedzer zadań (pamiętaj aby nie był tuż przy krawędzi) włącz okienko, przełącz czas i jechane ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Dopasuj okienko przeglądarki do połowy ekranu, włącz menedzer zadań (pamiętaj aby nie był tuż przy krawędzi) włącz okienko, przełącz czas i jechane ;)

I pamiętaj, że jeżeli z tego powodu pojawią Ci się jakiekolwiek błędy, bądź błędnie przyznane nagrody, nie otrzymasz żadnej rekompensaty ;)
 

DeletedUser625

Guest
ash, ale wy nigdy nie dajecie rekompensaty nawet jeśli jest to błąd ze strony gry niezależny od gracza, więc co ty nam tu za bajery opowiadasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Nom Gildii Natalii wszystko "zwróciliście" po tym jak kilkukrotnie mieli błąd z blokadą. :) Podejrzewam, że to nie jedyny przypadek.
 

DeletedUser3220

Guest
Nom Gildii Natalii wszystko "zwróciliście" po tym jak kilkukrotnie mieli błąd z blokadą. :) Podejrzewam, że to nie jedyny przypadek.

Zastanawiam się, czy mówimy o tym samym. Nie mówię o walkach GvG, bo to nie była moja decyzja. Mówię o bardziej indywidualnych zwrotach, błędach, problemach. Często zwracam różne rzeczy, które wynikły przez błędy w Grze. Ale przecież Ty wiesz lepiej, bo siedzisz w tym... prawda?
Prosiłabym nie komentowanie takich spraw, o jakich nie masz pojęcia, bo to po prostu nie wypada.
 

DeletedUser625

Guest
Po prostu sam doświadczyłem kilka razy takiej sytuacji. I z tego co ludzie piszą też wyczytałem, więc całkiem wyssane z palca informacje to nie są. Może i coś tam czasem uda wam się zwrócić, ale nie wciskaj mi kitów, że tak często zwracacie. Najczęstsza wasza odpowiedź "Nie mamy możliwości zwrotu".
 

DeletedUser8110

Guest
Guana, każde zgłoszenie jest traktowane indywidualnie. pisaliśmy o tym wielokrotnie. A o pracy Supportu nie rozmawiamy na forum, więc...

Czy ktoś chce jeszcze coś napisać odnośnie "Sprytnego FoE"?
 

DeletedUser

Guest
Zmiana czasu w komputerze powoduje ponowne ładowanie całej zawartości temp flasha'a. Tym się nic nie zyska. Nie polecam takich zabaw osobom z limitowanym transferem. A co do transferu dziwnie update poszedł. 6MB tylko na FoE? Czyżby programiści nie zmieniali dat (czasu) plików na nowsze? Liczy się to im na PLUS!
 

DeletedUser

Guest
Nigdy nie potrzebowałem wiedzieć jakie zadanie będzie jutro.Były w miarę wszystkie bardzo łatwe.Gorzej było z nagrodami.Wykonałem zadanie.Losowanie: Nagroda ? Dwie podwójne nagrody.Nie mam już gwiazdek.Kupuję więc 160 diamentów i mam gwiazdki.
Losowanie: 2 razy podwójne plany perełek.Zeuska i Alcatraz.Ja już je mam na dobrym poziomie.Nie myślę ich podnosić.
Któryś już raz powtarzam.Wycofajcie z nagród plany perełek.Jest inny sposób by je zdobyć.Bez łaski.Poza tym te sposoby bardziej nas aktywują.
 

DeletedUser3220

Guest
Losowanie: 2 razy podwójne plany perełek.Zeuska i Alcatraz.Ja już je mam na dobrym poziomie.Nie myślę ich podnosić.
Któryś już raz powtarzam.Wycofajcie z nagród plany perełek.Jest inny sposób by je zdobyć.Bez łaski.Poza tym te sposoby bardziej nas aktywują.

Tylko że większość poluje na plany wszędzie, więc i w eventach. A posiadanie Perełek nie wyklucza dalszego zbierania planów, by rozbudować Perły.
 

DeletedUser6174

Guest
Losowanie: 2 razy podwójne plany perełek.Zeuska i Alcatraz.Ja już je mam na dobrym poziomie.Nie myślę ich podnosić.
Któryś już raz powtarzam.Wycofajcie z nagród plany perełek.Jest inny sposób by je zdobyć.Bez łaski.Poza tym te sposoby bardziej nas aktywują.
Do tego wycofajcie z nagród złoto, zaopatrzenie, niezależne jednostki i budynki za złoto, bo ja ich nie potrzebuje ;)
Najlepiej zostawcie tylko paczki PR, medale, diamenty, budynki diamentowe i nagrody specjalne :)
 
Do góry