Spore

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11758

Guest
W tej grze kierujemy własnym stworem i przechodzimy nim różne fazy. Mamy każdej fazie różne elementy które może dać do wyglądu. Możemy wybrać mu kolor , kształt , dać skrzydła , dwie głowy , kilka par rąk lub nóg a dodatku dać wygląd robota.
Spore (gra komputerowa)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spore_(gra_komputerowa)
W tej grze najbardziej interesująca jest faza stwora i kosmosu.W fazie Kosmosu możemy zdobyć różne medale , zakładać kolonie i dostosować planetę do życia. Możemy też na innej planecie stworzyć cywilizację. Możemy wybrać sobie losowe stworzenie lub stworzenie godne podniesienia do ranki cywilizacji. Możemy też zmienić kolor planety. Wykonujemy zadania od innych nacji.Bronimy się przed innymi nacjami lub piratami. Ulepszamy statek .W fazie stwora warto być dobry. Po tej fazie dostajemy bilet do domu lub inna nazwa tej umiejętności. Chcemy wrócić do domu a nie wiemy jak ?. Klikamy tą umiejętność i pojawia się tunel który przenosi nasz na macierzystą planetę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Pytanie: gdzie podziewasz takie piękne, pojedyncze literki na początkach zdań? :p Jak np.: "W tej grze", "W fazie kosmosu"... :)

Gra fajna, bardzo mi się podobała, chociaż jak raz się zagubiłem w galaktyce, to później nie potrafiłem już wrócić przez te tunele do swoich systemów :p
Jakby ktoś chciał pograć to akurat mam na sprzedaż :)
 
Do góry