[Zgłoszone] Spladrowany czy nie?

  • Rozpoczynający wątek SIRMIRON
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Tak

    Głosy: 39 81,3%
  • Nie

    Głosy: 5 10,4%
  • Jest mi to obojetne

    Głosy: 4 8,3%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie

krotko i na temat
wnosze o wprowadzenie jakiegos oznaczenia czy gracz przez nas pokonany zostal spladrowany czy nie
wystarczylaby jakas mala ikonka obok avatara pod koperta

pozdrawiam
 

DeletedUser4420

Guest
Jestem na tak,nieraz zdarzyło mi się poatakować kilku ludzi,ale nie mogłem zebrać nic ciekawego i na kartce zapisywałem sobie,żeby później to zrobić.

- - - Zaktualizowano - - -

Jestem na tak,nieraz zdarzyło mi się poatakować kilku ludzi,ale nie mogłem zebrać nic ciekawego i na kartce zapisywałem sobie,żeby później to zrobić.
 

DeletedUser4686

Guest
Myślę że to dobry pomysł, też stosuję niekiedy metodę zapisywania na kartce. A taki znaczek wiele by ułatwił. Jestem na tak.
 

DeletedUser1724

Guest
Pomysł godny uwagi lecz czy to nie skupi większej uwagi na graczach w naszym sąsiedztwie, którzy nam do pięt nie dorastają :) Ogólnie jestem na "TAK" lecz tutaj znów zmiana ta przyczyni się znacząco dla osób bardziej rozwiniętych :)
 

DeletedUser

Guest
to tylko i wylacznie zaoszczedzi atakujacym troche czasu i raczej nie bedzie mialo wplywu na ilosc atakow
 

DeletedUser

Guest
Mam wrażenie że ten pomysł już był, mimo wszystko znowu na TAK
 

DeletedUser

Guest
Dobrze by było, gdyby administracja się wypowiedziała. Po za tym, jestem na tak!
 

DeletedUser740

Guest
I jak zwykle, tam gdzie dobrze by bylo, by nasi moderatorzy sie okreslili, cisza....
 

DeletedUser

Guest
tez sie zgadzam
osobiscie duzo atakuje zwlaszcza w weekendy
 

DeletedUser5069

Guest
Jestem na nie. To by za bardzo ułatwiło rozgrywkę. Jedynie za diamenty. Na przykład 100 diamentów za każde powiadomienie. Mi to niepotrzebne.
 

DeletedUser740

Guest
Jestem na nie. To by za bardzo ułatwiło rozgrywkę. Jedynie za diamenty. Na przykład 100 diamentów za każde powiadomienie. Mi to niepotrzebne.

jesli poczatkujacy w tej grze, mozna wybaczyc ta wypowiedz, nie wie co czyni :)
jesli gra w nia conajmniej dwa miesiace, to znaczy ze nie korzysta z opcji rabunku ...
tak, czy tak egoistyczne podejscie, widoczny akcent tego w ostatnim zdaniu :)
 

DeletedUser

Guest
jesli poczatkujacy w tej grze, mozna wybaczyc ta wypowiedz, nie wie co czyni :)
jesli gra w nia conajmniej dwa miesiace, to znaczy ze nie korzysta z opcji rabunku ...
tak, czy tak egoistyczne podejscie, widoczny akcent tego w ostatnim zdaniu :)
To jest ironiczna wypowiedź mająca na celu wyśmianie IG za to, że tak potraktowała osoby grające bez diamentów (perły) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry