[Zgłoszone] Specjalizacje gildii ver. 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz ten pomysł ?


  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser2383

Guest
[offtop] Powinni nam chociaż wstawić jeszcze do rang takie ładne coś co ma FoE team tylko z dopiskiem "legendarny spamer" xD [/offtop]
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy temat- jeśliby go trochę podrasować to kto wie... :)
 

DeletedUser

Guest
beznadziejny pomysl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sama idea koncepcyjnie ok, pomysł jednak do niczego i liczę na to, że w jakiejkolwiek z przedstawionych tu form - w grze go nie uświadczę.

Ponadto ankieta do niczego, w sensie takim, że jest niepoprawnie skonstruowana.
 

DeletedUser2383

Guest
czym to motywujesz?

Księżna Mirosławo daj spokój, kolejna osoba której nie podoba się mój pomysł tylko dlatego, że ironicznie zripostowałem odpowiedź co do tego, że moja porada dotycząca podbicia prowincji jest g* warta. Co ja na to poradzę, że niektórzy po prostu nie umieją grać, tak aby wygrać ?

Poza tym większość z tych co piszę lub głosuje przeciw pomysłowi nie ma chociaż 1 mocnego argumentu przeciwko. Szukają jakieś pierdół w stylu "a nazwy mi się nie podobają, koncepcja do d*, za dużo zachodu, przykłady fatalne, itp.", takie oceny nic nie wnoszą do tematu, tylko świadczą o tym ,że nie masz nic do powiedzenia. A jak nie masz nic do powiedzenia, to masz na początku ankietę.

Pozdrawiam wszystkich, którzy nadal myślą, że to beznadziejny pomysł. Obyście Wy mielili lepszy i nam przedstawili.
 

DeletedUser3014

Guest
Pomysł bardzo mi się podoba. Efekt wprowadzenia w życie: większe spersonalizowanie gracza, czyli większy związek emocjonalny z grą - podobnie jak to się stało/dzieje z całym Web 2.0 (uwaga dla działu marketingu InnoGames :) ). (Oczywiście można będzie przejść z 1 gildii do innej, prawda? Nie chciałbym być w tej samej Do-Końca-Czasu jeśli przestanie mi pasować). Jedyne poprawki, ale to naprawdę szczegół, to byłyby nazwy - nie chciałbym być np. złodziejem, może coś subtelniejszego (Gildia Długorękich?).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
1. Zmiana gildii przewidziana przeze mnie jest co 3 dni ( anie chce mi się tworzyć kolejnej wersji pomysłu).
2. Nazwy są na razie tylko orientacyjne, aby można było łatwiej się zagłębić w temat.
 

DeletedUser1724

Guest
1. Zmiana gildii przewidziana przeze mnie jest co 3 dni ( anie chce mi się tworzyć kolejnej wersji pomysłu).

3 dni ??? To chyba troszkę za mało bo wydaje mi się iż by to miało sens musiałoby to trwać min raz na tydzień bo tak to każdy latałby jak chciał i w ogóle zgrania między graczami by nie było...
 

DeletedUser

Guest
Sądzę że nie zaszkodziło by trochę doprawić...Może curry.
A tak na poważnie:same specjalizacje są ok ale wydaje mi się że te bonusy to zbyt spore są.
No i w takim układzie przerwa między gildiami obowiązkowa min. tydzień.
Pewnie i tak prawie każdy będzie złodziejem albo zabójcą żeby rabować tych naiwniaków kupców rzemieślników i resztę tej gromady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry