Spec Ops: The Line

  • Rozpoczynający wątek ullQuiorra
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

seria Spec Ops chyba wszystkim miłośnikom gatunku znany. Ów tytuł wysyła nasz 3 osobowy zespół na misję ratunkowa do .... DUBAJU!

Gra ma 15 rozdziałów z czego każdy daje nam niezapomniane wrażenia.
Ze wszystkich SO z czego grałem tylko w 2 poza TheLine, ten wg mnie udał sie świetnie. Fabuła nie jest może rewelacyjna ale naprawde wciągająca.

Misje są naprawde ciężkie i wielokrotnie wymagają od nas bardzo szybkiej decyzji - nie ma czasu na namyślenie się co zrobić, po prostu idziesz przed siebie! Misje same w sobie są naprawde dobre, nieraz musimy uporać się z naprawde licznymi oddziałami a amunicji może nam niestety zabraknąć jeśli strzelamy na oślep.

Co najważniejsze? Taaaaak dobrze myślicie - Dubaj! Miasto jest stworzone naprawde rewelacyjnie, piekne widoki można dosłownie stanąć w miejscu i podziwiać te ogromne wieżowce chyba że trafimy na burze piaskową to za dużo nie pooglądamy:p

Akcji w grze jest mnóstwo, dużo dostępnych broni i bardzo wciągajce multi.
Podczas każdej większej akcji w grze odtwarzany jest bardzo dobry losowy soundtrack ale jest taki jeden, który jak usłyszymy to już wiemy...... że będzie grubo!


Co sądzicie o tej grze? Ja jestem bardzo zadowolony z jej zakupu a to ile razy podziwiałem Dubaj.... tylko szukałem gdzie screena zrobić:p
 

DeletedUser14

Guest
Fajnie się zapowiadało, aż przeczytałem, że grę trzeba kupić :D
 

DeletedUser

Guest
Trzeba trzeba gra naprawde świetna. W każdej misji poznajemy Dubaj od różnych stron nawet z samego szczytu drapaczów chmur więc widoki są naprawde super.
Akcja jeszcze raz akcja, na to narzekać sie tutaj nie da;)
 
Do góry