Spadek po Mędrcu III - Konkurs świąteczny 2014

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8

Guest

forum_new-48.png

Spadek po Mędrcu III
Konkurs świąteczny 2014


***

Zadanie: Zamieść zdjęcie swojej świątecznej choinki z życzeniami dla Forge of Empires i opisz swoje najlepsze święta Bożego Narodzenia.

Pula punktów: 9 punktów dla każdego poprawnego zgłoszenia.

Wymiana na nagrody: System nagród przedstawiony w zasadach ogólnych konkursu "Spadek po Mędrcu III".

Edycja postów na forum: Wyłączona + forum moderowane (posty niewidoczne aż do zamknięcia zgłaszania odpowiedzi)

Zasady:
1. Należy zgłosić się w tym temacie.
2. Opis świąt powinien składać się z 50 do 100 słów.
3. Zgłoszeniem jest pierwszy post danego użytkownika w tym temacie zawierający: login z gry Forge of Empires i rozwiązanie zadania.
4. Punkty otrzymają wszyscy autorzy zgłoszeń zgodnych z zasadami.
5. Konkurs trwa do 28.12.2014 do 23:59.
6. Podanie listy zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.


Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!


Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
1c476f2244cb66bcgen.jpg


Najlepsze święta jakie obchodziłam były ok 4 lat temu...
Zjechała się cała rodzina do Babci było 30 osób przy stole! Nie licząc ogromnego zamieszania jak zawsze na święta, to jeszcze pełna organizacja kto gdzie nocuje. Tego roku jeszcze postanowiliśmy z rodzeństwem zabawić się kosztem rodzinki i prezenty zapakowaliśmy "specjalnie". Gazety, strecz, taśma budowlana srebrna strecz i na koniec papier ozdobny ;) Samo rozpakowywanie tych prezentów zajęło 30 min ^^
Same święta minęły naprawdę szybko był to jak na razie ostatni raz w komplecie może dlatego tez tak miło wspominam ten czas.

Wesołych Świąt Natalia16191
 

DeletedUser13558

Guest
koeuyCN.jpg


Wesołych Świąt dla całej ekipy Forge of Empires!

Wszystkie Święta Bożego Narodzenia wspominam jak dotąd bardzo dobrze, na szczęście ten okres w roku zawsze się jakoś uspokaja. Choć oczywiście najlepsze były te w dzieciństwie, gdy wierzyło się w Świętego Mikołaja :-)
 

DeletedUser

Guest
JasiekJah

Wszystkiego białego i zimnego życzę Wam w święta Bożego Narodzenia HOHOHO.
Moje najlepsze swieta, byly dwa lata temu. Pamietam jak dzis, ze mialy to byc najgorsze swieta ever. Powodem tego mialo byc to, ze moja narzeczona, pracujac jako Oficerka na statku wycieczkowy, w te wlasnie swieta, miala wyjechac na 6 miesiecy. Dobrze sie stalo, ze akurat w dniu wyjazdu zaczelo strasznie sypac. Moj smutek trwal zaledwie 30km. Tyle wystarczylo, aby wylot zostal odwolany, a moje swieta z najgorszych zmienily sie w najlepsze.
 

Valhan

Wójt
qiea1kcumkvv.jpg

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia
chciałbym życzyć samemu FoE, aby nie przerwalnie się rozwijało jak najdłuższy czas, żeby liczba nowych graczy stale rosła a kolejne wersje były coraz lepsze i mniej wadliwe.
Natomiast chciałbym też życzyć całemu teamowi i graczom: wesołych, radosnych, spokojnych, pełnych rodzinnej miłości, spędzonych przy stole z rodziną a nie przy komputerze Świat Bożego Narodzenia oraz szmapańskiej zabawy i świętowania z okazji zbliżającego sie 2015 roku, oby nowy rok był lepszy niż ten mijający :)

Co do moich najlepszych Świąt Bożego Narodzenia to ciężko wyróżnić jakieś jedyne szczególne święta zważywszy na to iż wszystkie u mnie wyglądają podobnie. Jednak święta 7 lat temu różniły się od pozostałych. Jak co roku na stole tradycyjnie znajdowało się 12 potraw, pod obrusem sianko i jedno nakrycie więcej dla zbłądzonego wędrowca ^^
Jednak to co było najlepszego podczas tych świąt to fakt, że spotkaliśmy się razem całą rodziną i podczas tych świąt okazało się, że w przyszłym roku możemy spodziewać się nowego członka rodziny :) więc było podwójne świętowanie.
 

DeletedUser3071

Guest
Jedne z najlepszych świąt to te z których nie pamiętam wiele, ani co jadłem, ani kogo odwiedzałem, czy co leciało w telewizji, ale zostało mi wspomnienie żółtego wyścigowego motoru od chrzestnego ojca, albo obraz białego pasażerskiego statku z czerwonymi szalupami od ciotki. Refleks wykrzywionej twarzy odbitej w bombce, gdy leżało się pod choinką, spod której wyganiali rodzice i odgłos skrzypiącego pod butami śniegu. Tego i teraz wszystkim w FoE życzę.
Radosnych, Wesołych Świąt. Jak ciepłym futrem podszytych fajnymi wspomnieniami z czasów, gdy wszystko było magiczne.

login dammit
34j4r4j.jpg
 

maolek1

Szlachcic zagrodowy
83567998107390061584.jpg


Wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości. Wesołych Świąt

Kilka lat temu mieszkałam z dala od domu w Turcji, więc mój kontakt z najbliższymi ograniczony był jedynie do rozmów telefonicznych czy przez skype. Tak więc za moje najlepsze święta mogę uznać te, gdy w końcu wróciłam do domu i mogłam z całą rodzinką przygotowywać tradycyjną wigilijną kolację, zasiąść w spokoju do stołu, razem rozpakowywać prezenty.

Login: maolek1
 

DeletedUser4614

Guest
Zdjęcie mojej świątecznej choinki 2014 (w okopach - trwa wojna hehe)
nfh9fs.jpg


Życzenia:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia...wszystkiego najlepszego Forge of Empires,
wielu udanych upgrade'ów,
małej ilości błędów,
dużo zakupionych paczek diamentów,
i rzeszy fanów ze wszystkich kontynetów,
życzy aleq

moje najlepsze święta Bożego Narodzenia:
Sporooo lat temu, jako chłopiec.. miałem może z siedem czy osiem lat... nie było kolorowych TV:), ani "kolorowych" komputerów... Rzecz działa sie u babci w domu na wsi..., stół był suto zastawiony potrawami. W owych czasach spotykaliśmy się gromadnie, przy stole zasiadało ponad 20 osób, do tego było dużo dzieci, kuzynów. Było gwarnie, wesoło, choinka była jakaś bardziej choinkowa, a święta jakieś bardziej świąteczne. Był śnieg i były prezenty.

login w grze: aleq
 

DeletedUser6174

Guest
76231025546173441217.jpg

http://www.iv.pl/images/76231025546173441217.jpg

Moje najlepsze święta Bożego Narodzenia miały miejsce wiele lat temu, za tak zwanego dziecka. Kiedyś zbierała się cała rodzina czyli około 30 osób a do tego zawsze była atrakcja zwana Świętym Mikołajem. Kiedyś zawsze czekało się na ten dzień aby spotkać się z całą rodziną, przychodził też sąsiad przebrany za Mikołaja przynoszący prezenty. Obecnie Boże Narodzenie przypomina nieco bardziej uroczystą kolację i nie ma w nim już tego czegoś co kiedyś towarzyszyło temu świętu.

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.

Remington
 

DeletedUser6174

Guest
76231025546173441217.jpg

http://www.iv.pl/images/76231025546173441217.jpg

Moje najlepsze święta Bożego Narodzenia miały miejsce wiele lat temu, za tak zwanego dziecka. Kiedyś zbierała się cała rodzina czyli około 30 osób a do tego zawsze była atrakcja zwana Świętym Mikołajem. Kiedyś zawsze czekało się na ten dzień aby spotkać się z całą rodziną, przychodził też sąsiad przebrany za Mikołaja przynoszący prezenty. Obecnie Boże Narodzenie przypomina nieco bardziej uroczystą kolację i nie ma w nim już tego czegoś co kiedyś towarzyszyło temu świętu.

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.

Remington
 

bartekmod

Książę
login: bartekmod

Najlepsze życzenia dla wszystkich Graczy Forge of Empires i osób z obsługi Gry.


Moje najlepsze Święta spędziłem u Cioci w gronie całej rodziny. Ja z kuzynami wyczekiwaliśmy pierwszej gwiazdki, a dorośli krzątali się w kuchni, gotując przepyszne potrawy. I w końcu jest... pierwsza gwiazdka, chociaż dziś myślę, że to była Wenus, a nie gwiazda. Połamaliśmy się opłatkiem, zjedliśmy potrawy i śpiewaliśmy kolędy. Wieczorem kto jeszcze nie spał wyruszył na Pasterkę. W Boże Narodzenie rano wszyscy znaleźliśmy pod choinką prezenty. Dla nas były sanki, więc poszliśmy na pobliskie wzgórze, w końcu śniegu było po pas. Zabawa była przednia. Każdy przemarzł, ale nikt o to nie dbał, w końcu to był najlepiej spędzony czas...
 

DeletedUser3606

Guest
Asmotfan
Moje najlepsze Święta Bożego Narodzenia to zielona i pachnąca choinka, kolorowe bombki, długie łańcuchy, wielobarwne światełka, lśniące świece, ciemna noc i pierwsza gwiazdka, biały opłatek, uroczysta wieczerza, śpiewanie kolęd, dzwonki sań, czerwone gwiazdory na ulicach miast i w centrach handlowych, prezentów moc - ale najważniejsze to odczucia radości i życzliwości, uśmiechy i nadzieja, że będzie lepiej…
Img_zpsc732d3ab.jpg
 

krzysw

Wicehrabia
krzysw

1.jpg


Moimi najlepszymi Świętami były tegoroczne Święta - były to ostatnie Święta, które spędziła wspólnie z nami moja babcia. Widziałem u niej ogromną radość z tego że mogła być jeszcze z nami przy wigilijnym stole. Chociaż dziś już nie ma jej na tym świecie i przez to jestem bardzo smutny, to te Święta i Jej ostatni uśmiech zapamiętam na zawsze.
 

DeletedUser8

Guest
Będę trzymać się świątecznego postanowienia, że nie będzie w tym konkursie przegranych, dlatego punkty otrzymają wszyscy: Natalia16191, mohenjodaro (prosze o potwierdzenie nicka z gry), JasiekJah, Topaz, dammit, maolek1, aleq, Remington, bartekmod, Asmotfan, krzysw

Szczęśliwego nowego roku : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry