[Budynki] sortowanie wsparcia i motywacji

czy chcesz mieć możliwość wyboru kolejności w jakiej nasze budowle mają otrzymywać wsparcie?


  • W sumie głosujących
    20
  • Głosowanie zakończone .

jjplay

Szlachcic zagrodowy
Rozważcie dodanie funkcjonalności:
ustawienie kolejności naszych budowli, które otrzymują wsparcie lub motywację.
Jeśli inny gracz wspiera lub motywuje automatem nasze budynki to wsparcie przydzielane jest w kolejności ustawionej przez nas.
 

Dixaroc

Baron
Dobierz sobie odpowiednio znajomych, gildię. Jak masz za dużo budynków do motywacji to najwyraźniej robisz coś źle.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dobierz sobie odpowiednio znajomych, gildię. Jak masz za dużo budynków do motywacji to najwyraźniej robisz coś źle.
zdecydowanie 140+79 to jest za mało by zmotywować wszystkie budynki. Przy tej ilości nowych budynków 2x2 lub nawet 1x1 (wieże z poprzedniego eventu) bez ciągłego używania pakietu masowej motywacji będzie ciężko.
 

Dixaroc

Baron
Nie wiem co wy macie w swoich miastach. Może za krótko gram. U mnie nadal sporo brakuje do 100 budynków, które potrzebują motywacji.
 

Rise

Szlachcic
Podbiję temat. Taka funkcja byłaby genialnym usprawnieniem gry. Szczególnie mocno to odczułam po evencie halloweenowym, kiedy postawiłam sobie multum wież burz i to w pierwszej kolejności do nich leci motywacja, a większe, dużo bardziej opłacalne budynki pozostają niezmotywowane.
 

koordi

Wójt
ogólnie posiadając 15 dziadków do orzechów produkuje się taką ilość fragmentów masowego ulepszania, że się jest niezależnym od motywacji innych

2 dziadki bierze się z kalendarza, nie wierzę, że ktoś w ciągu całego eventu nie natrzaska 10 części klucza, chociażby tylko po to, żeby wziąć tylko dziadków

a z dziennych może wypaść dziadek, trzema mieć jedynie niebagatelne 1000 gwiazdek :p około :) żeby w dany dzień uzbierać dziadków :)

pfff :p co to za problem :p
 
Do góry