[Zgłoszone] Sortowanie nicków na liście członków gildiiwg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5513
  • Data rozpoczęcia

Czy byłoby to przydatne?

  • Tak

    Głosy: 27 93,1%
  • Nie

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser5513

Guest
Uważam, że bardzo przydatnym narzędziem dla osób zarządzających gildiami byłoby dodanie możliwości sortowania nicków na liście wg alfabetu. Obecnie wyświetlanie następuje tylko wg rankingu. Ułatwiałoby to odnalezienie konkretnego gracza na liście i np. dodanie notatki przy jego nicku.
 

DeletedUser

Guest
lider mógłby mieć możliwość różnych rodzajów sortowań
 

DeletedUser2657

Guest
Nie powinno być problemem wprowadzenie czegoś takiego. Jestem na tak ;)
 

DeletedUser

Guest
ja również...

Męczę się w notatniku... Na szczęście umiem sortować przez i iwersz poleceń itp, ale to i tak jest trochę roboty w przepisywaniu i zaznaczaniu jakiś tam informacji.

O własnie.

Dodatkowo może krótki komentarz dla każdego członka? Czy np jest aktywny na forum, czy motywuje innych itp?
 

DeletedUser7275

Guest
ja również...

Męczę się w notatniku... Na szczęście umiem sortować przez i iwersz poleceń itp, ale to i tak jest trochę roboty w przepisywaniu i zaznaczaniu jakiś tam informacji.

O własnie.

Dodatkowo może krótki komentarz dla każdego członka? Czy np jest aktywny na forum, czy motywuje innych itp?

Powtórzę po przedmówcy: "o właśnie"
:)
 

DeletedUser5513

Guest
ja również...
Dodatkowo może krótki komentarz dla każdego członka? Czy np jest aktywny na forum, czy motywuje innych itp?

Ja póki co stosuje oznaczenia w polu przeznaczonym na rangi (pod nickiem), ale faktycznie powinno być jakieś dodatkowe pole z notatkami widoczne dla liderów gildii.
 

HuanMing

Książę
Jak najbardziej za. Przyznam, że chętnie rozszerzyłabym sortowanie na znajomych i sąsiadów. Mając ponad 100 znajomych znalezienie czasem jednego jest dość irytujące.
 

DeletedUser5506

Guest
podoba mi sie, glosuje na tak. Ja liderem gildi nie jestem no ale domyslam sie z czym musi sie on wzmagac;d
 

DeletedUser5513

Guest
Jak najbardziej za. Przyznam, że chętnie rozszerzyłabym sortowanie na znajomych i sąsiadów. Mając ponad 100 znajomych znalezienie czasem jednego jest dość irytujące.
Znalezienie konkretnego nicka na długiej liście jest bardzo niewygodne :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry