Skrzynka pocztowa

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
Oj tam, tyle hałasu o trompke.
Cieszyć się trzeba, bo od teraz gra i trąbi zespół Kombi!


A że ogłoszenie jak raz pilne i wyczekiwane...

d905c140b13d3996113a3ec2efafa9b6.jpeg

"...irytujące błędy..."
"...przyjemniejsza gra..."
"...zachęcamy..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
myślałem, że to oczywiste, ale Tobie, Zuo, podpowiem: moich wpisów nie należy odbierać dosłownie
 

kasia2389

Arcyksiążę
I do jasnej ciasnej zróbcie to okno takie żeby samo dostosowywało się rozmiarem do wielkości ekranu. Przecież to nie takie trudne. Niech zajmuje np 75% wysokości i wysiedla tyle wątków ile się da. Tak samo i nie rozumiem sensu ograniczenia do 5 wyświetlanych osób na pasku gdzie na dużym ekranie mogło by być i 20 i by się mieścili. A tak tylko trzeba ciągle przewijać po 5.
Skasujcie durne ogłoszenie, niech trąbka znika po przeczytaniua później zajmijcie się innym.
Idź nad rzekę, wykop dołek i wszystko to tam powiedz.
Efekt będzie taki sam.

DOBRA ZMIANA.
 

DeletedUser15959

Guest
Pod częścią się podpiszę - ogłoszenie powinno być możliwe do usunięcia po przeczytaniu.

nie rozumiem plucia na:
- wiadomość gildijną u góry - to w zasadzie jedyny samouzupełniający się rejestr wyjść i wejsć do gildii i idealne miejsce na ogłoszenia gildii, to kwestia dogadania do czego tego głównie używać, ale rozwiązanie fajne. I rozwojowe - w tym miejscu powinna być możliwość wyedytowania Tekstu / poleceń, które z automatu pojawiał by się nowowstępującym do gildii. Cuś w stylu tematu ircowego ChanServa
- event wielkanocny - to ma być bonus, coś ponad grę i nie można się domagać czegoś pod siebie. To tak jak wejść do sklepu z obniżką -20% i drzeć gumiora na obsługę, że to obniżka tylko 20%, a nie 60%. Takie tam "prawa gracza wyżarły mi mózg". Za rok zażądacie automatycznego awansu o 2 epoki.
- coraz daremniejsze nowe budynki - przymusu nowych budynków eventowych nie ma. Nie podobia się - nie stawiasz. jw.

----

Bardzo prosze o usilne przypominanie autorom poprawek, że Ogłoszenia powinny być przynajmniej zmodyfikowane o możliwość usuwania po przeczytaniu
 

ZjemCię

Wójt
Skoro tak się afiszujecie z nową aktualizacją na urządzenia mobilne to może wreszcie zrobicie żeby można ją było zainstalować i żeby działał. Mam telefon z Androidem 4.0.4 co wedle informacji o aplikacji jest zgodne, natomiast nie mogę jej zainstalować " z powodu niezgodności urządzenia"
 

DeletedUser8110

Guest
Skoro tak się afiszujecie z nową aktualizacją na urządzenia mobilne to może wreszcie zrobicie żeby można ją było zainstalować i żeby działał. Mam telefon z Androidem 4.0.4 co wedle informacji o aplikacji jest zgodne, natomiast nie mogę jej zainstalować " z powodu niezgodności urządzenia"
W ustawieniach telefonu znajdź ustawienia dotyczące aplikacji, znajdź na liście aplikację Sklep Google Play i wyczyść dane zapisane przez nią. Po restarcie telefonu, informacja o niezgodności urządzenia powinna zniknąć. :)
 

DeletedUser8110

Guest
To zapraszam do supportu, ze zrzutem ekranu z ustawień aplikacji, na którym widać wyczyszczone dane Sklepu Google Play. :) Popatrzymy co tam może jeszcze być nie tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry