Skrzynka pocztowa

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
CZY WY W INNO GAMES LUBICIE WNERWIAĆ GRACZY?
MACIE SATYSFAKCJE Z UTRUDNIANIA NAM ŻYCIA?

WYŁĄCZCIE TE DURNE OGŁOSZENIA!!!!!!!!!!!!!
****O MNIE OBCHODZI JAKAŚ TEMPA APLIKACJA MOBILNA
MAM W NOSIE WASZE OGŁOSZENIA - TONIC TYLKO CZYSTY SPAM

ZADAM NATYCHMIASTOWEGO ICH USUNIĘCIA ALBO NIE ODPĘDZICIE SIĘ OD MOICH WIADOMOŚCI NA FORUM CO MYŚLĘ O TEJ TĘPEJ DURNEJ ZMIANIE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Nie ukrywam, że mnie też wkurzają te ogłoszenia.
Wystarczy trąbka po prawej stronie. W wiadomościach jest ona niepotrzebna.
 

DeletedUser15227

Guest
CZY WY W INNO GAMES UBICIE WNERWIAC GRACZY?
MACIE SATYSFAKCJE Z UTRUDNIANIA NAM ZYCIA?

WYLACZCIE TE DURNE OGLOSZENIA!!!!!!!!!!!!!
****O MNIE OBCHODZI JAKAS TEMPA APLIKACJA MOBILNA
MAM W NOSIE WASZE OGLOSZENIA - TONIC TYLKO CZYSTY SPAM

ZADAM NATYCHMIASTOWEGO ICH USUNIECIA ALBO NIE ODPEDZICIE SIE OD MOICH WIADOMOSCI NA FORUM CO MYSLE O TEJ TEMPEJ DURNEJ ZMIANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fajnie, że wpadłeś na forum. Staraj się jednak pisać po "naszemu" bo nie wiem o co Ci chodzi.

Co do ogłoszeń to są przeterminowane...aktualizacja była wczoraj...
 

DeletedUser3220

Guest
A może cieszmy się, że tylko 2 miejsca są zajęte, bo zaraz nam nic nie zostanie :p
 

DeletedUser7795

Guest
A może cieszmy się, że tylko 2 miejsca są zajęte, bo zaraz nam nic nie zostanie :p

No przecież muszą nas poinformować. Nie ważne, że nie da się tych ogłoszeń usunąć. Wiemy, że nie chcesz tych śmieci ale i tak Ci je zostawimy, bo mamy taki kaprys.
 

DeletedUser3

Guest
@caelian, rozumiem, że nie podobają Ci się ogłoszenia w wiadomościach. Przekażemy feedback, jak zawsze, ale bardzo proszę o unikanie nadużywania formatowania tekstu.
 

DeletedUser

Guest
@caelian, rozumiem, że nie podobają Ci się ogłoszenia w wiadomościach. Przekażemy feedback, jak zawsze, ale bardzo proszę o unikanie nadużywania formatowania tekstu.

Formatownie textu - owszem, zauwaz drogi GMie ze gdy my gracze piszemy ladnie i schludnie to inno nic z tym nie zrobi - dokladnie taki sam debilizm jak z eventem wielkanocnym.
a teraz powtarzacie tosamo spamujac nam w wiadomosciach...

poprzedni format ogloszem (tuz nas paskiem graczy (gildia iznajomi) byl rozwiazaniem dobrym - ktochcial zcytal, kto nie to olewal
ale ewidentnie staracie sie nam od blisko 2 miesiecy utrudniac zycie.. zwlaszcza jak o wiadmosci chodzi ...


1. temat ktoregonie da sie opuscic
2. ogloszenia ktorych nie da sie usunac
3. brak jajekw evencie wielkanocnycm i ich chowania
4 coraz wiecej bzdetnych budynkow

nie mowiac juz o tym ze cii co sa w gildi maja tylko 3 sloty na stronie na wazne informacje.

Pierwsza moja wiadomosc ma zostac wielka brzydka i ogromna - aby do inno games dotarlo ze my nie chcemy spamu w wiadomosciach - wystarczy ze sieze spamem trzeba meczyc w wiadomosciach gildyjnych to teraz jeszcze inno dosralo swoj spam
 

DeletedUser15227

Guest
Formatownie textu - owszem, zauwaz drogi GMie ze gdy my gracze piszemy ladnie i schludnie to inno nic z tym nie zrobi - dokladnie taki sam debilizm jak z eventem wielkanocnym.
a teraz powtarzacie tosamo spamujac nam w wiadomosciach...

poprzedni format ogloszem (tuz nas paskiem graczy (gildia iznajomi) byl rozwiazaniem dobrym - ktochcial zcytal, kto nie to olewal
ale ewidentnie staracie sie nam od blisko 2 miesiecy utrudniac zycie.. zwlaszcza jak o wiadmosci chodzi ...


1. temat ktoregonie da sie opuscic
2. ogloszenia ktorych nie da sie usunac
3. brak jajekw evencie wielkanocnycm i ich chowania
4 coraz wiecej bzdetnych budynkow

nie mowiac juz o tym ze cii co sa w gildi maja tylko 3 sloty na stronie na wazne informacje.

Pierwsza moja wiadomosc ma zostac wielka brzydka i ogromna - aby do inno games dotarlo ze my nie chcemy spamu w wiadomosciach - wystarczy ze sieze spamem trzeba meczyc w wiadomosciach gildyjnych to teraz jeszcze inno dosralo swoj spam

Przeceniasz @Bryfft możliwości...pewnie sam jest tym zaskoczony :D
 

DeletedUser7795

Guest
@caelian stawiam Ci piwo :)

63539fb37fdca53895af3fc9c4653225.jpg
 

kasia2389

Arcyksiążę
I tu rodzi się pytanie:
Z jakiego powodu po przeczytaniu ogłoszenie i ta debilna trąbka nie znikają?
Czyżby to była robota chłopców z biura?

I drugie pytanie:

Co ogranicza ilość slotów w oknie wiadomości, przecież mogłoby być ich tyle ile się zmieści na ekranie. okno to blokuje okno gry więc może być takie wielkie jak okno badań.
A nagłówki wiadomości mogą być bardziej długie i bardziej niskie.
To robota chłopców z?


Kto używa to zainstaluje bez ogłoszenia, a kto nie uzywa to ma to w tylnej części ciała.
W iTunes, Google Play i Amazon dostępna jest już nowa wersja aplikacji mobilnej (1.71)! A w niej:



POPRAWKI INTERFEJSU

Kilka zmian dotyczących wyglądu gry (w tym nowa ikonka wyświetlana nad bezczynnymi budynkami).



NAPRAWIONE BŁĘDY

Wyeliminowaliśmy kilka irytujących błędów, by gra była przyjemniejsza.



Zachęcamy do pobierania!

Było wspaniałe rozwiązanie, w postaci komunikatów nad paskiem znajomych, ale nie, znalazł się jakiś naukowiec co ulepszył.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15227

Guest
dzieki Zuo -a za co dokladnie?

Pewnie za formatowanie tekstu.

I tu rodzi się pytanie:
Z jakiego powodu po przeczytaniu ogłoszenie i ta debilna trąbka nie znikają?
Czyzby to była robota chłopców z biura?

Pewnie tych 2. nowych bystrzaków z YouTube..Kia i ten facet Theo czy jakoś tak :D. Może uznali, że powinniśmy zawsze pamiętać, że jest nowa aktualizacja :D
 

DeletedUser

Guest
powiem tak:
na beta byla awantura o event wielkanocny
blisko 30+ stron rozczarowanych wypowiedzi.

CO ZROILO INNO?

w skrócie - my tego nie zmienimy bo za duzo czasu nad nowym eventem pracowalismy -
taka jest ich oficialna odpowiedz lecz bardziej "lanie wody" niz tak scislego skrócenia

wiec GMy i MODy nie dziwcie sie ze temat byl pisany 7 czcionka - moze to do was dotrze!

Pewnie za formatowanie tekstu.



Pewnie tych 2. nowych bystrzaków z YouTube..Kia i ten facet Theo czy jakoś tak :D. Może uznali, że powinniśmy zawsze pamiętać, że jest nowa aktualizacja :D

mlodzi to pewnie mysla ze szpanuja... oby kiedys ktos im nie w... znaczy pobil xD za ten szpan (nie mylic ze spamem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
To naprawdę takie trudne powiększyć okno wiadomości o dwie dodatkowe linie?
Myślicie, że graczce maja monitory 12 calowe i okno się nie zmieści?


A ten pasek ikon po prawej stronie ma tylko 4 ikony, co więcej nie może być wyswietlane.
Jakoś ikony po lewej się mieszczą, a tam jest mniej miejsca bo jest panel ikon sterowania.
O malutkim z miniaturowymi literkami oknie czatu, który i tak więcej nie działa niż działa nawet nie będę wspominał, gdyż pisałem o tym w dziale pomysłów.
 

DeletedUser

Guest
tak mnie ta skrzynka wnerwiła że masakra
ja z reguły nie używam polskich znaków

GM - może i ostro ale jak wy jako inno nic nie zrobicie z tymi mlokosami to ja wam GWARANTUJE spaedk graczy o 90%
 

DeletedUser15149

Guest
dziwna ta zmiana z powiadomieniem.
trąbka by wystarczyła w zupełności po prawej stronie ekranu. po co ta wiadomość? jeszcze do tego wiadomość, która po przeczytaniu sama się nie usuwa albo nie można jej samemu usunąć. to jest dosyć denerwujące, to prawda.

jak długo ta trąbka będzie widnieć i czy wiadomość sama się skasuje, czy będzie nadal w skrzynce?
 

DeletedUser3

Guest
jak długo ta trąbka będzie widnieć i czy wiadomość sama się skasuje, czy będzie nadal w skrzynce?
Oba elementy póki co pozostają do wygaśnięcia ogłoszenia. To konkretne ogłoszenie jest obecnie ustawione do wygaśnięcia na niedzielę.
 

DeletedUser15227

Guest
Oba elementy póki co pozostają do wygaśnięcia ogłoszenia. To konkretne ogłoszenie jest obecnie ustawione do wygaśnięcia na niedzielę.

A w poniedziałek wyjdzie kolejna aktualizacja już na święta? ;)

Już na serio, wiadomość jest spoko ale:
  • Suchar, aktualizacja była wczoraj.
  • Powinna wygasać maksimum do końca dnia
  • Powinna być możliwość jej usunięcia.
Tyle w tym temacie.
PS. Po tym co zrobiono z ewentem to takie coś to pryszcz.
 

DeletedUser13910

Guest
Wszystkie aktualizacje od jakiegoś dłuższego czasu są upośledzone! Po co komuś ta wkurzająca trąbka i wkurzające ogłoszenia? Już ta wiadomość dla gildii generowana automatycznie to było przegięcie! NIKT TEGO NIE CHCE! Syf się robi, z 5 wątków mamy 3 i skakać po stronach trzeba żeby przeczytać wszystko! Powinna być opcja skasowania tego!
 

ZjemCię

Wójt
Wszystkie aktualizacje od jakiegoś dłuższego czasu są upośledzone! Po co komuś ta wkurzająca trąbka i wkurzające ogłoszenia? Już ta wiadomość dla gildii generowana automatycznie to było przegięcie! NIKT TEGO NIE CHCE! Syf się robi, z 5 wątków mamy 3 i skakać po stronach trzeba żeby przeczytać wszystko! Powinna być opcja skasowania tego!
Taka właśnie jest prawda. Zwłaszcza ogłoszenie jest wkurzające, zamysł wiadomości gildyjnej jestem w stanie przełknąć bo jakiś tam sens ma ale i tak powinna być opcja ukrycia tego.
I do jasnej ciasnej zróbcie to okno takie żeby samo dostosowywało się rozmiarem do wielkości ekranu. Przecież to nie takie trudne. Niech zajmuje np 75% wysokości i wysiedla tyle wątków ile się da. Tak samo i nie rozumiem sensu ograniczenia do 5 wyświetlanych osób na pasku gdzie na dużym ekranie mogło by być i 20 i by się mieścili. A tak tylko trzeba ciągle przewijać po 5.
Skasujcie durne ogłoszenie, niech trąbka znika po przeczytaniua później zajmijcie się innym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry