Skróty klawiszowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 10 76,9%
  • Nie

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser625

Guest
Miałem już jakiś czas temu napisać, ale ciągle zapominałem. W końcu się zebrałem. Moim pomysłem jest to, żeby dodać skróty klawiszowe w czasie walki na przykład D (Defense) zamiast klikać na każdą jednostkę, żeby kazać jej poczekać. Na przyspieszenie prędkości pola bitwy na przykład L (było kiedyś w jakiejś grze :p), na ucieczkę z bitwy mógłby być na włączenie/wyłączenie dźwięku, na autowalkę. Nie narzucam w moim pomyśle z góry klawiszy jakie mają być (zostawiam to wam).
 

DeletedUser9461

Guest
Miałem już jakiś czas temu napisać, ale ciągle zapominałem. W końcu się zebrałem. Moim pomysłem jest to, żeby dodać skróty klawiszowe w czasie walki na przykład D (Defense) zamiast klikać na każdą jednostkę, żeby kazać jej poczekać. Na przyspieszenie prędkości pola bitwy na przykład L (było kiedyś w jakiejś grze :p), na ucieczkę z bitwy mógłby być na włączenie/wyłączenie dźwięku, na autowalkę. Nie narzucam w moim pomyśle z góry klawiszy jakie mają być (zostawiam to wam).

było i chyba zostało zgłoszone, ale jestem na tak
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tzn. pomysł był zgłoszony, ale chyba jako ogólna idea wprowadzenia skrótów. Autor pozostawił tam wolną rękę dla twórców w większości wypadków, więc myślę, że takie doprecyzowanie byłoby dobre :) Ale jak już, to w jednym pomyśle jak najwięcej funkcji, nie tylko w walce ;)
 

DeletedUser8

Guest
Został zgłoszony pomysł ogólnie, na wykorzystanie klawiatury w grze, z zaznaczeniem opcji klawiaturowego pominięcia ruchu w trakcie walki oraz zasugerowaniem kilku innych rozwiązań. Szybkość ruchu czy dźwięk to raczej takie ustawienia, których się często nie zmienia, więc nie wiem czy klawiatura jest tu potrzebna?
 

DeletedUser625

Guest
Szybkość ja zmniejszam jak walka wymaga więcej uwagi i na szybko nie pójdzie, więc przydałoby się. A i komuś może się znudzić słuchanie pierdzących strzałów czołgu, jegra czy szasera to może se wyłączyć :p

W ogóle ostatnio coś sknocili z tymi dźwiękami, trebusz też pierdzi jak strzela a jak ginie jako ostatni to jego dźwięk śmierci dopiero w następnej walce na początku słychać, ale to już inny temat :p
 

Maniek8903

Szlachcic zagrodowy
Mi to akurat nie jest do szczęścia potrzebne, ale przypuszczam ze niektórym może się przydać coś takiego, więc jestem na tak ;-)

A co do dźwięku, to gram od początku grudnia w FOE i nigdy jeszcze nie słyszałem żadnego dźwięku i dobrze mi się gra ;-) Problemy z kartą dźwiekową i lenistwo by coś z tym zrobić :p
 

DeletedUser8457

Guest
Wedlug mnie, sie nie przyda i tak bym z tego nie skorzystal sam pomysl - ale za odwage + lecz i tak jestem na nie :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wedlug mnie, sie nie przyda i tak bym z tego nie skorzystal sam pomysl - ale za odwage + lecz i tak jestem na nie :(

Ty byś z tego nie korzystał, a reszta może tak :p Za odwagę plusy ? Ale i tak jesteś na nie ? To jak w końcu ? :haha: I jak masz chwilkę, to używaj polskich znaków ;)
 

DeletedUser3876

Guest
A mi to wisi (znaczy obojętne czy by było czy nie:)) ale jestem na tak.
Skoro pomysł ma na celu ułatwienie życia innym dlaczego miałbym być przeciwko?:)
 
Do góry