Skrócenie czasu dojścia zwiadu

  • Rozpoczynający wątek kubawoj12
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ?

  • Tak

    Głosy: 4 20,0%
  • Nie

    Głosy: 16 80,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
Witam , wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótszy czas dojścia zwiadowców do danej prowincji.Zacznijmy od tego ,że dzisiaj doszedłem do zadania aby przeprowadzono zwiad 2 prowincji sąsiadujących z Maktabą . Myślałem że zwiad będzie wędrował około 2-3h ,a tu 8 h . Od razu wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótsze dojście zwiadowców myślę że wielu graczom sprawiłoby to mniej czasu siedzenia przed komputerem czy laptopem :p
W końcu zaczęły się wakacje, czas odpoczynku od szkoły :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Można skrócić czas dojścia zwiadowców... za diamenty :\
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Witam , wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótszy czas dojścia zwiadowców do danej prowincji.Zacznijmy od tego ,że dzisiaj doszedłem do zadania aby przeprowadzono zwiad 2 prowincji sąsiadujących z Maktabą . Myślałem że zwiad będzie wędrował około 2-3h ,a tu 8 h . Od razu wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótsze dojście zwiadowców myślę że wielu graczom sprawiłoby to mniej czasu siedzenia przed komputerem czy laptopem :p
W końcu zaczęły się wakacje, czas odpoczynku od szkoły :D
8h to długo ?? :D Zobaczysz póżniej jak będziesz mieć po 12h i wiecej , ale zapewniam Cię że zanim na przykład, w rozkwicie średniowiecza zajmiesz wszystkie sektory jakiejś prowincji to Twój zwiad zdąży dojść do nastepnej :) ;)
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Jestem na nie ponieważ gra straci sens
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Teraz dojechac z jednego województwa do innego po naszych drogach to kilka godzin.
A pomysl jakie mieli drogi przed średniowieczem i ile tam trzeba było jechac ;) obecny stan dobrze to odzwierciedla i niech tak zostanie
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Witam , wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótszy czas dojścia zwiadowców do danej prowincji.Zacznijmy od tego ,że dzisiaj doszedłem do zadania aby przeprowadzono zwiad 2 prowincji sąsiadujących z Maktabą . Myślałem że zwiad będzie wędrował około 2-3h ,a tu 8 h . Od razu wpadłem na pomysł aby wprowadzono krótsze dojście zwiadowców myślę że wielu graczom sprawiłoby to mniej czasu siedzenia przed komputerem czy laptopem :p
W końcu zaczęły się wakacje, czas odpoczynku od szkoły :D

To żaden pomysł, zwykłe wymyślenie wg zasady: aby było łatwiej.
Czasy są tak ustalone, by zapewnić odpowiedni czas rozgrywce. Co powiesz na plany rozwinięcia gry o kolejne epoki, co za tym idzie kolejne prowincje, do których zwiad będzie szedł może 2-4 dni?
 

DeletedUser625

Guest
Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

marrszoo, ale to niesprawiedliwe w stosunku do graczy którzy mają diamenty. Bo oni za tą samą ilość zawsze mogą od razu zwiedzić teren. Czy to 2 godziny czy 20. Poza tym zwiadowca kojarzy się nie z jakimś ciężkozbrojnym rycerzem którzy lezie i lezie, ale z szybką, nieopancerzoną, nieuchwytną jednostką. To już lepiej by to wyglądało jakby dojazd do prowincji był szybki, a potem analizowanie i badanie by trwało. Bo tak jak teraz to wygląda dziwnie. Tak jak ja oferuję by to wyglądało trochę bardziej realistycznie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp.: Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Za diamenty jest tylko skrócenie czasu potrzebnego na dojście zwiadu.

Można powiedzieć, że właśnie jest tak, jak opisujesz: w czasie, kiedy idzie zwiad to jest zawarte również rozpoznanie prowincji, ile ma sektorów, co daje prowincja itp :)
 

DeletedUser625

Guest
Odp: Odp.: Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Hmm ostatnio na próbę kupiłem sobie trochę diamentów. I gdy na zwiadzie użyłem diamentów to mi od razu zwiedziło, a nie skróciło czas. Ale powiem Ci, że za bardzo tę grę ułatwiają. Idzie aż za prosto. Z epoki żelaza do epoki wczesnego średniowiecza przeszedłem w 2 dni dzięki diamentom. Taka gra nie ma sensu. Premiowcy mają za dużo ułatwień.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odp.: Odp: Skrócenie czasu dojścia zwiadu

Hmm ostatnio na próbę kupiłem sobie trochę diamentów. I gdy na zwiadzie użyłem diamentów to mi od razu zwiedziło, a nie skróciło czas. Ale powiem Ci, że za bardzo tę grę ułatwiają. Idzie aż za prosto. Z epoki żelaza do epoki wczesnego średniowiecza przeszedłem w 2 dni dzięki diamentom. Taka gra nie ma sensu. Premiowcy mają za dużo ułatwień.

Wow. A ja w 2 miesiace z epoki brązu do jesieni średniowiecza.. Co do skrócenia czasu jestem na NIE. Po co to komu?Wszystko podane jak na tacy? Mój ostatni zwiad to przeszło 3 dni i 19 godzin i jakoś nie narzekałem.
 

DeletedUser

Guest
Niemal 4 dni? Ładne rzeczy! To w epoce kolonialnej tydzień albo i więcej? Pomysł bzdurny jak wiele w tej grze. Jestem za skróceniem czasu zwiadu w średniowieczu i później i to o 1/3 !
 

DeletedUser4738

Guest
Narzekacie. Tak wam się spieszy? To nie WoW, abonament wam się nie skończy. Jestem na nie.
 
Do góry