Skarbiec gildii

Status
Zamknięty.

DeletedUser4259

Guest
no bo nie ma :D

tak w skrócie bo muszę lecieć: skarbiec gildii to po prostu sloty w podbitych sektorach, do których członki gildiowe mogą dokładać swoje towary w celu ich odblokowania
 

chudya

Hrabia
no bo nie ma :D

tak w skrócie bo muszę lecieć: skarbiec gildii to po prostu sloty w podbitych sektorach, do których członki gildiowe mogą dokładać swoje towary w celu ich odblokowania
Wolałbym gdyby odpowiedź dawał ktoś kto ma na ten temat wiedzę. A na co odpowiedziałeś "no bo nie ma" to już chyba geniusz może się domyślić.
 

DeletedUser4259

Guest
Wolałbym gdyby odpowiedź dawał ktoś kto ma na ten temat wiedzę. A na co odpowiedziałeś "no bo nie ma" to już chyba geniusz może się domyślić.

to już nie moja wina, że sam nie wiesz, o co pytasz :p

napisałem "no bo nie ma" w odpowiedzi na Twoje "...ponieważ podobno na Becie tego elementu (skarbca) nie było" - bo... nie istnieje coś takiego, co każdemu w pierwszej chwili przychodzi do głowy - czyli że istnieje "gdzieś" jakaś "skrzynka" (powiedzmy w postaci opcji w profilu gildii), do której każdy "podchodzi i dorzuca" swoje towary i swoje jednostki wojskowe

tak jak już napisałem: "skarbiec" to są sloty w podbitych przez gildię sektorach na mapie GvG, do których uprawnieni członkowie gildii mogą dorzucać swoje towary a do odblokowanych już slotów wstawiać swoje wojska... jeszcze jaśniej Pan życzy?
 

DeletedUser8110

Guest
ricky bardzo jasno i konkretnie opisał działanie skarbca, który wcale nie jest osobnym budynkiem pomimo mylącej nazwy ;)
można powiedzieć, że w momencie, gdy chcemy odblokować kolejny slot na obronę, każdy przychodzi i wrzuca do wspólnego worka (nazwanego skarbcem) dobra, a później cały ten worek posłuży do zapłaty :)

Na przyszłość prosiłabym o zadawanie pytań o GvG w temacie służącym do dyskusji nad nimi, tak by wszystko było w jednym miejscu -> Wersja 1.20 i wojny gildyjne
 
Status
Zamknięty.
Do góry