Shannqa

DeletedUser

Guest
Cześć :) Od dłuższego czasu gram, a jeszcze dłużej mam konto an forum, ale jeszcze nie miałam okazji się przywitać :D Jestem Asia, 22 lata, o FoE dowiedziałam się z innych gier Inno ;)
 

DeletedUser

Guest
Witaj :D :*

Co Cię przekonało do rejestracji na forum?:D

Witaj :D :*

Co Cię przekonało do rejestracji na forum?:D

Hej :*

Irytuje mnie królewicz zachęcający do rejestracji, lepiej się zarejestrować niż czytać forum z nim w kąciku :D

Witam, witam :) A coś więcej o sobie napiszesz ? :rolleyes: ;)

Hmm, co by tu napisać? ;) Mam kota, studiowałam anglistykę, więc mam zboczenie językowe, sporo osób zwraca mi uwagę, że za bardzo czepiam się błędów :D Ostatnio bardzo wciągnęłam się w układanie kostki Rubika, polecam!
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Kostka jest super, też układałem, dochodziłem nawet do 1 minuty w układaniu, ale się rozleciała, nowej nie znalazłem i zapomniałem połowy algorytmów :o A kot jaki ? :D
 

DeletedUser

Guest
Kostka jest super, też układałem, dochodziłem nawet do 1 minuty w układaniu, ale się rozleciała, nowej nie znalazłem i zapomniałem połowy algorytmów :o A kot jaki ? :D

Podziwiam, ja jeszcze muszę podpierać się algorytmami z internetu, bo nie jestem w stanie spamiętać końcówki najprostszego sposobu na ułożenie :D Ale cóż, mam ją chyba od tygodnia, więc mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone :p

Kot, a raczej kotka, to czarny dachowiec o wdzięcznym imieniu Kicia - tak, w dzieciństwie byłam bardzo kreatywna :D

Witaj szachimat :)
 

DeletedUser8

Guest
Uwielbiam kostkę Rubika, kiedyś schodziłam poniżej minuty, niestety było to lata temu i wyszłam z wprawy :<

Shann, ja też byłam bardzo kreatywna, moja kotka nazywała się Mruczka :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A mi mówią że swoje zwierzęta źle nazywam, mam Gustawa, Karola, Rudolfa, Zochę, i Dżagę.
Ostatnio miałam króliczycę Grażynę niestety miała wypadek i trzeba było dobić, a ze to królik rasa hodowlana to moi rodzice zrobili przysłowiowy paszczet (tak mieszkam na wsi tu jemy zwierzęta) I tak była jakaś domowa impreza siedziałam ja, brat, siostra, ciocia, ciotki znajoma z mężem (Iwona i Tadek) tam reszta rodziny zajęta rozmową o czymś. I tak oto powstała taka rozmowa:
Ciocia: Co tam u Grażyny?
Brat: Połamała sobie nogę...
Ciocia: I co ma gips?
Siostra: Nie dało się już nic zrobić... Więc dobiliśmy.
Ciocia: Tak po prostu, nie macie wyrzutów?
Ja: Troszkę szkoda, ale po co ma się męczyć.
Brat: Teraz jest w zamrażarce :D


Proszę sobie wyobrazić miny Iwony i Tadka którzy nie mieli pojęcia kto to Grażyna:haha:
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Dobra, bo zbaczamy z toru rozmowy o Shannqa'i ... chyba tak się pisze .... :p

Co czytasz Asiu, czegoż słuchasz i jakie są twoje ulubione zajęcia, czyli hobby ? :)
 

DeletedUser14

Guest
Hey Shannqa ;)
Grasz w inne gry InnoGames?
Ulubiony Kraj?
Ulubione Danie?
Ulubiona Muzyka?
Czemu FoE i dlaczego jest najlepsze?
Osobiste zdanie na temat:
Homoseksualizm:
Aborcja:
Miłość od pierwszego wejrzenia:
Kosmici:
Horoskopy:
Reinkarnacja:
Transwestyci:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9756

Guest
Haah.. Widzę DamYan, że długo myślałeś nad tymi pytaniami :)
Hmmm... rzeczywiście... mogłabyś inaczej nazywać zwierzęta Natalio... Sam bym się zdziwił gdyby ktoś mówił o Grażynce, dobiciu i zamrażarce :p

Witam Shannqo :) Wydaje mi się, że wiem, która to jest ta 'inna' gra Inno, ale nie będę zdradzał... może to tajemnica :p
 

DeletedUser

Guest
A mi mówią że swoje zwierzęta źle nazywam, mam Gustawa, Karola, Rudolfa, Zochę, i Dżagę.
Ostatnio miałam króliczycę Grażynę niestety miała wypadek i trzeba było dobić, a ze to królik rasa hodowlana to moi rodzice zrobili przysłowiowy paszczet (tak mieszkam na wsi tu jemy zwierzęta) I tak była jakaś domowa impreza siedziałam ja, brat, siostra, ciocia, ciotki znajoma z mężem (Iwona i Tadek) tam reszta rodziny zajęta rozmową o czymś. I tak oto powstała taka rozmowa:
Ciocia: Co tam u Grażyny?
Brat: Połamała sobie nogę...
Ciocia: I co ma gips?
Siostra: Nie dało się już nic zrobić... Więc dobiliśmy.
Ciocia: Tak po prostu, nie macie wyrzutów?
Ja: Troszkę szkoda, ale po co ma się męczyć.
Brat: Teraz jest w zamrażarce :D


Proszę sobie wyobrazić miny Iwony i Tadka którzy nie mieli pojęcia kto to Grażyna:haha:

Świetne :D Ale nie wyobrażam sobie zjeść królika, którego wychowywałam od małego, brrr. Dlatego tez nie mogłabym mieszkać na wsi, nie tknęłabym wyhodowanych kur czy świnek :p

Dobra, bo zbaczamy z toru rozmowy o Shannqa'i ... chyba tak się pisze .... :p

Co czytasz Asiu, czegoż słuchasz i jakie są twoje ulubione zajęcia, czyli hobby ? :)

Nie mam nic przeciwko rozsądnej dawce offtopa :D "O Shannce" :)

Ciężko powiedzieć jednym zdaniem czego słucham, to głównie zależy od nastroju, nie ograniczam się do jakichś konkretnych gatunków, bardziej skupiam się na samych piosenkach :) Od jakiegoś czasu katuję Lindsey Stirling, zdecydowaniem polecam :) Poza grami przeglądarkowymi, nad którymi siedzę już 7 lat, interesuję się religiami z punktu widzenia ateistki, troszkę prawem, jak wspominałam językiem, oglądaniem filmów, zwłaszcza horrorów i psychologicznych ;)

Witaj Shaniu :*
Wolisz zielone czy czerwone żelki :D?
Zielone zdecydowanie!

Hey Shannqa ;)
Grasz w inne gry InnoGames?
Ulubiony Kraj?
Ulubione Danie?
Ulubiona Muzyka?
Czemu FoE i dlaczego jest najlepsze?
Osobiste zdanie na temat:
Homoseksualizm:
Aborcja:
Miłość od pierwszego wejrzenia:
Kosmici:
Horoskopy:
Reinkarnacja:
Transwestyci:

1. Grałam niemal we wszystkie gry Inno, teraz tylko FoE :)
2. Polska, Anglia i Hiszpania.
3. Ostatnio tarta na słono z cukinią, ale też spaghetti, gulasz paprykowy z kuskusem, polędwiczki, mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, bardzo lubię jeść.
4. Emilie Autumn, Tori Amos.
5. Hmm... Nie podoba mi się to, że we wszystkich dobrych grach jest mnóstwo przemocy - cieszę się, że w FoE jest ona ograniczona, wolę tworzyć niż niszczyć.
6.
a) homoseksualizm - ludzie jak wszyscy inni, powinni dostać możliwość legalizowania związków.
b) popieram możliwość wyboru pary, z naciskiem na wybór kobiety.
c) miłość od pierwszego wejrzenia - nie, miłość opiera się na czymś więcej niż wygląd czy 5-minutowa rozmowa ;) Ale wierzę w zauroczenie od pierwszego wejrzenia.
d) kosmici - nie wierzę.
e) horoskopy - nie wierzę.
f) reinkarnacja - nie wierzę.
g) transwestyci - o ile nie krzywdzą innych (np. ukrywając swoje skłonności przed partnerem), to nie mam nic przeciwko.

Haah.. Widzę DamYan, że długo myślałeś nad tymi pytaniami :)
Hmmm... rzeczywiście... mogłabyś inaczej nazywać zwierzęta Natalio... Sam bym się zdziwił gdyby ktoś mówił o Grażynce, dobiciu i zamrażarce :p

Witam Shannqo :) Wydaje mi się, że wiem, która to jest ta 'inna' gra Inno, ale nie będę zdradzał... może to tajemnica :p
Żadna to tajemnica, nie mam czego ukrywać :)
 

DeletedUser9756

Guest
To jeśli dobrze pamiętam, to widziałem Cię na forum Grepolis... bodajże w zabawie o tytule 'psychopatyczna ruletka'... Chciałem nawet wziąć w niej udział ale... nie dość, że nie miałem konta, to było po terminie zgłoszeń... pozostało mi tylko śledzić całą zabawę na żywo :p
 

DeletedUser9756

Guest
To już Shannqa musi powiedzieć bo ja udziału nie brałem :D Choć przyznam, że czytając się uśmiałem :p
 

DeletedUser14

Guest
Możliwe, że milion razy Cię o to pytali, lecz skąd się wziął twój Nick?
 

DeletedUser

Guest
To jeśli dobrze pamiętam, to widziałem Cię na forum Grepolis... bodajże w zabawie o tytule 'psychopatyczna ruletka'... Chciałem nawet wziąć w niej udział ale... nie dość, że nie miałem konta, to było po terminie zgłoszeń... pozostało mi tylko śledzić całą zabawę na żywo :p

No ładnie, w tylu tematach się wypowiadałam, a zapamiętałeś mnie z tego psychopatycznego :D W razie gdybyś był zainteresowany, do jutra można się zapisywać do zabawy "Morderczy napis" :D

A ciekawa zabawa? Może coś podobnego u nas... Z nazwy się mi podoba:)

Polecam, to świetna rozrywka :) Zabawa fabularna, która polega w dużym skrócie na tym, że Mistrz Gry wymyśla jakąś historię i z zapisanych osób wybiera m.in. mordercę i kilka innych ról. Codziennie gracze rozmawiają ze sobą w postach, kreują swoje postacie i opowieści, ich głównym celem jest wykrycie mordercy, więc rzucają przedziwne, wyssane z palca oskarżenia, tworzą się nawet romanse ;) Mieszkańcy raz dziennie głosują kto jest zbrodniarzem, osoba, która uzyska najwięcej głosów, zostaje wyeliminowana z rozgrywki. Poza tym w nocy zabójca wysyła do Mistrza PW, w którym może się "pozbyć" jednego gracza, żeby zmylić trop.

Możliwe, że milion razy Cię o to pytali, lecz skąd się wziął twój Nick?

Zaczytałam się kiedyś w RPGu na pewnym forum, wśród postaci była Shannqa Ahn Sinibaldi, która tak mi się spodobała, że niecnie ukradłam jej nick :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9756

Guest
Niezły masz wzrok pabloos ;)

Zorganizować powinien ktoś, kto się na tym już zna trochę...

To dobrze czy źle, że z tego Cię pamiętam?? :haha:

//PablooS
Po prostu mam oko do wyłapywania takich rzeczy :p
Szczerze to w innym poście znalazłem też pisanie przez em.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
uuu może Shannqa skrywa coś między nogami a ty już musiałeś zabawę popsuć;)
A z drugiej strony ciekawe bo pisała że sama ma fanaberie co do pisowni :?
 
Do góry