Sąsiedztwa

  • Rozpoczynający wątek kamyk23
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ostatnio wieje forum nudą ;)
W temat sąsiedztwa weszłam bo zapalał się za często, a zazwyczaj go odznaczam jako przeczytany.
I właśnie chyba opuszczam temat owy o ile ktoś nie wywoła mojego imienia cytując mnie:haha:
 

DeletedUser

Guest
Nowe sąsiedztwo

Po powrocie z dwutygodniowego pobytu w szpitalu zastałem G.Umieszczono mnie w sąsiedztwie 5 graczy z epoki brązu i żelaza.Ja w moderrnizmie.Z kim tu powalczyć ? Mam gdzieś walki z udziałem jednostek z "wyższych" epok.
Co z tego gdy walczę w postmodernizmie i modernizmie z włócznikami ?:mad:
 

DeletedUser4259

Guest
Po powrocie z dwutygodniowego pobytu w szpitalu zastałem G.Umieszczono mnie w sąsiedztwie 5 graczy z epoki brązu i żelaza.Ja w moderrnizmie.Z kim tu powalczyć ? Mam gdzieś walki z udziałem jednostek z "wyższych" epok.
Co z tego gdy walczę w postmodernizmie i modernizmie z włócznikami ?:mad:

tak działa system po dłuższej nieaktywności Gracza i nic na to nie poradzisz - od następnego poniedziałku powinieneś wrócić do "przyzwoitego" sąsiedztwa
 

DeletedUser3220

Guest
Tak faktycznie działa system po nieobecności Gracza, ale łączenia sąsiedztw odbywają się co dwa tygodnie na stałych zasadach.
 

DeletedUser

Guest
Nieistotne jest to sąsiedztwo.W Postmodernizmie i modernizmie na wieżach jestem top 1.Jak może być inaczej skoro ma się za sąsiadów graczy z epoki kamienia łupanego.Mówię całkiem o czym innym.Grę traktuję w miarę poważnie i umiejscowienie mnie (Postmodernizm) z takimi sąsiadami zakrawa na nieudolność FoE. Nic dodać,nic ująć.POZDRAWIAM.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Iro, nie rozumiesz. Nie było Cię 2 tygodnie, nie wchodziłeś do gry i nic nie robiłeś, więc system uznał cię za "nieaktywnego" i wyrzucił do sąsiedztwa z nieaktywnymi graczami. Nic nie zrobisz, tak to po prostu działa :)
 
Do góry