S.T.A.L.K.E.R

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser426
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser426

Guest
Jak dla mnie jedną z lepszych gier ostatnich czasów jest seria Stalkera. Szkoda jedynie ze jego firma upadła i nie doczekamy sie kontynuacji :(
 

DeletedUser2849

Guest
Nie znam gry ale jeżeli prócz tytułu ma związek z filmem to musi być dobra.
 

DeletedUser426

Guest
Film powstał na podstawie gry , jeszcze nie miałem okazji obejrzec , widziałem tylko zwiastuny
 

DeletedUser

Guest
jesli ktos lubi tez czytac to polecem ksiazki "Metro 2033" i "Metro 2044". Super uzupelnienie gry
 

DeletedUser

Guest
ja mam w domu u siebie wszystkie stalker stalker cień czarnobyla,czyste niebo i zew prypeci i codziennie w nie gram
 

DeletedUser426

Guest
A ten tytuł co mi podałes to fabuła gry i filmu w dużej połowie sięzlewa :D jednak gra na podstawie filmu powstała ;p musze obejrzec :))
 

DeletedUser

Guest
pierwsza część była świetna, później równia pochyla w dół. Natomiast film czarnobyl: reaktor strachu jest do **** :D
 

DeletedUser2849

Guest
Nie trać wątku i obejrzyj jeszcze Stalkera, tego oryginalnego, o którym pisałam wcześniej :)
 

DeletedUser

Guest
postaram się obejrzeć, już wczoraj o obejrzeniu myślałem. :)
 

DeletedUser2849

Guest
Ciekawa jestem Twojej opinii/ recenzji. To nie jest "prosty" film...
 

DeletedUser

Guest
Ten film jak i gra powstały na podstawie książki braci Strugackich ,,Piknik na skraju drogi'' swoją drogą całkiem fajnej.Wracając do gry:ONA RZĄDZI!W Zew Prypeci nie grałem ale bardziej podoba mi się cześć pierwsza niż druga.
 

DeletedUser426

Guest
Czyste Niebo wprowadza nas w historie Cieniu Czarnobyla. Zew Prypeci jest bardziej juz troszke naciągany.
Ubolewam bo prace nad Stalkerem 2 zostały zaprzestane. Powstaje nowa gra ale w podobnym klimacie.
 

DeletedUser3669

Guest
a mi wprost przeciwnie bardziej się podoba "Czyste Niebo" bo jest możliwość dołączenia do prawie każdej frakcji i realizowanie wytycznych żeby dana frakcja dominowała na wrogami w dodatku zdobywanie i bronienie punktów na mapie było po prostu genialne czego w "Cieniu Czarnobyla" mi brakowało tam oprócz Main Questu się nic szczególnego nie działo cala gra polegała moim zdaniem na czyszczeniu mapek z wrogów i tak do samego końca gry jedynie te kilka zakończeń to była fajna sprawa .
 

DeletedUser

Guest
kocham tą gre
stalker czarnobyl niebo i zew moge grać godzinami i we wszstkie mody
 

DeletedUser

Guest
Zakochałem się w Stalkerze, mam pełną kolekcję Czyste Niebo i Cień Czarnobyla kupiłem wraz z CD-Action a Zew Prypeci...
hmm... za 10zł w Biedronce. Zawsze gram najpierw w CN a potem w resztę ale dziwne jest to że CCz i ZP ukończyłem na maxa
a CN ma chyba jakąś klątwę zawsze jak dochodzę do jednego etapu (Odnalezienie kopaczy na wysypisku) to gra najzwyczajniej w świecie się wyłącza:(. Ale i tak kocham te serię, zacząłem nawet czytać "Piknik na skraju drogi".
 
Do góry