[Zgłoszone] Rynek - towary dla jednego gracza.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł ?

  • Tak - jestem za.

    Głosy: 9 69,2%
  • Nie - jestem przeciw.

    Głosy: 3 23,1%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 1 7,7%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser7795

Guest
Witam,
Chciałbym zaproponować niewielką, a bardzo użyteczną zmianę w targowisku gdzie handlujemy towarami. Mianowicie:
Wystawiamy ofertę dla konkretnego gracza, a ktoś ją sprzątnie z targu. Proponuję, aby dodać możliwość wpisania nicku gracza, dla którego wystawiamy ofertę w okienku do tego przeznaczonym.
 

DeletedUser3876

Guest
Nie powiem, aby była potrzeba aż takiego udogodnienia, ale skoro padł taki pomysł, który ma na celu "pomóc" Graczom, dlaczego miałbym być na nie? ;)
 

DeletedUser4259

Guest
...a czy to nie byłoby "zalegalizowanie" pewnego rodzaju PUSHU TOWAROWEGO...? :haha:
 

DeletedUser5506

Guest
Nie powiem, aby była potrzeba aż takiego udogodnienia, ale skoro padł taki pomysł, który ma na celu "pomóc" Graczom, dlaczego miałbym być na nie? ;)

Szkoda ze nie w kazdym temacie jestes tak jest chodzi o udugodnienia ;p
Mi jest obojetna ta propozycja
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za :D . To by bardzo pomogło w naszej gildii . Stawiamy Alcatraz za towary z" brązu" i inne:p .
 

bartekmod

Książę
Jestem jak najbardziej za :D . To by bardzo pomogło w naszej gildii . Stawiamy Alcatraz za towary z" brązu" i inne:p .

to wtedy zamiast wystawiać towary postępowe oczekując towarów z brązu (taką ofertę każdy postronny chętnie przyjmie mając te brązy), to drugi gracz niech wystawi towary brązowe oczekując towarów z postępu :p nikt postronny tego raczej nie przyjmie, poza tym zaznaczasz ofertę tylko dla gildii i jak macie zgraną ekipę to przyjmie to właśnie ta osoba która powinna :p

opcja w sumie wydaje się przydatna, ale tylko dla handlu poza gildią
 

DeletedUser

Guest
Tak jak mówisz :) Ale to problem wewnątrz gildyjny . Musiał bym to opisać . Nie mam czasu;} . Dlatego głosuje na tak :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
Jestem na tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak dla mnie to obojętne, zawsze można sie zmówić na konkretny czas i wystawianie w taki sposób żeby nikt inny nie chciał;)

Ale jak komuś zależy to czemu nie:)

- - - Zaktualizowano - - -

Jak dla mnie to obojętne, zawsze można sie zmówić na konkretny czas i wystawianie w taki sposób żeby nikt inny nie chciał;)

Ale jak komuś zależy to czemu nie:)
 

DeletedUser8110

Guest
Przekazane przy okazji zgłoszenia bardziej rozbudowanego pomysłu Hikariego :) Również przeniosę do Perełek :)
 
Do góry