Rozwinięcie gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1152
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1152

Guest
wpadłem na pomysł ciężki do zrealizowania a mianowicie rozszerzyć epoki aż do współczesności.
epoki następujące :

renesans

barok

epoka przemysłu

wiek XX

współczesność

wiek XX można pominąć ale myślę ,że będzie to trwało długo zanim cokolwiek z tego być może wejdzie do gry chodzi mi tylko o to czy pomysł się podoba piszcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozwinięcie gry

Z tego co pamiętam, to ktoś z InnoGames wspominał o tym, że będą nowe epoki, ale to chyba po zakończeniu bety.
 

DeletedUser1152

Guest
Odp: Rozwinięcie gry

wiesz może kiedy zakończy się beta ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozwinięcie gry

Ale jak tak zrobią to wtedy już nie będzie można dodać żadnej epoki, wtedy gra będzie skończona i jak ktoś odkryje wszystkie technologie to pozostaje mu walka z graczami i zbieranie surowców, monet i zaopatrzenia... Właśnie lepiej jak dadzą jedną epokę na kilka miesięcy, która ma dużo technologii... Ale i tak dla niektórych będzie ona skończona, bo mogą szybko odkryć technologie za pomocą diamentów, wtedy trzeba by zablokować możliwość kupowania punktów rozwoju i spowolnić ich przyrost...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozwinięcie gry

@jawentonik obawiam się, że sami twórcy nie wiedzą :)

@Eternal kto będzie odkrywał technologię za diamenty? Liczyłem koszt całej jesieni średniowiecza. Wynik:
1072 pkt rozwoju -> 53600 diamentów -> 1515,59 zł (zakładając, że osoba ma zasoby, jak nie, to cena będzie jeszcze wyższa)
Jeśli byłaby nowa epoka, to jeszcze byłaby droższa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozwinięcie gry

Punkty rozwoju można przecież jeszcze za monety kupić ;] A jak epoki będą wychodziły co jakiś czas to nie problem sobie je uzbierać ;p
 

DeletedUser759

Guest
Niestety wygląda na to że coś przegięli z tą grą. Na Arvahal bez kupna diamentów udało mi się dojść do top 250 ( było lepiej, ale jakieś 100 miejsc mnie kosztował urlop bez dostępu do netu jeszcze przed poprawką ) Na świecie "B" mimo dojścia z walkami wojskiem z brązu do Pfefferbergu liczba medali "0" mimo że coś tam w wieżach PvP pokazuje. Czyli żadnego zwycięskiego rozszerzenia terenu. W efekcie miasto zostało uduszone. Na "C" wygląda na to samo bo medali również nie nalicza. Szkoda czasu na takiego gniota online. Chyba że komuś kasa leci z nieba i może sobie kupować diamenciki, tylko po co "toto" reklamować jako grę "bezpłatną" ? Gram z Inno od 5 świata plemion, od Alfy na Grepo i co miesiąc śednio 40 Pln udało im się zarobić na drobnych ułatwieniach , ale tym razem chyba mnie skutecznie wyleczyli.
 

DeletedUser1488

Guest
Temat powinien być TUTAJ. Co do realizacji to nie jest trudne i wejdzie do życia w przyszłości zapewne. Koniec Bety będzie w tedy kiedy tak uznają a może trochę upłynąć czasu do tej radosnej chwili.

Pogi: Słuszna uwaga. Z propozycjami prosimy kierować się do odpowiedniego działu na forum. Kłódeczka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry