[Perły Architektury] Rozszerzenie systemu zamkowego o perły architektury

nintyfan

Szlachcic zagrodowy
Moim zdaniem, powinny być perły architektury, co dają bonus obrony miasta i bonus punktów zamkowych, codziennie.

Ewentualnie, by zamek, w zależności od poziomu, dawał obronę miastu. Miałoby to sens, gdyż w pewnych epokach, zamki pełniły funkcje obronne.
 

Marik

Książę
Pomysł nie ma żadnego sensu. System zamków powstał z 2 powodów: 1 przede wszystkim zapewnić firmie dodatkowe źródło dochodów oraz 2 sprawić by gracze spędzali więcej czasu na grze. Większa aktywność - więcej punktów - wyższy poziom - lepszy bonus. Dlatego też są ograniczenia żeby ktoś nie wbił maksa bez wydawania pieniędzy np w rok czasu, dlatego pomysł perły dającej punkty psuje założenia tego systemu i nigdy tego nie wprowadzą. Perły dające bonus do obrony miasta już są: Cerkiew i Zamek z Deal. Pytanie tylko jeśli ktoś nie jest wielkim fanatykiem tych pereł to po co sobie zaśmiecać miasto budynkami/perłami obronnymi skoro i tak przez każdą obrone i 2000% da się przebić? Bo jakby nie patrząc walczy się z komputerem. Masz z zamku bonus do ataku, co w tej grze wykorzystasz gdziekolwiek, po co kolejna zbędna premia do obrony?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Moim zdaniem, powinny być perły architektury, co dają bonus obrony miasta i bonus punktów zamkowych, codziennie.
Sprecyzujesz, co mamy rozumieć przez "perły architektury"? Budynki (towary i plany do ich postawienia), tylko plany, paczki pr do ich rozbudowy?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
dawanie punktów do systemu zamkowego z perły powoduje, ze ten system nie miałby sensu.
W tym systemie chodziło o to by "trzeba coś robić" by punkty wpadały.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Chyba źle zrozumiałam propozycję. Zgadzam się, że budowanie systemu zamkowego powinno wynikać z konkretnych aktywności w grze.
no ja to zrozumiałem tak, ze auto chce perłe dająca bonus do obrony miasta - kij wie po co, najbardziej zbędna statystyka. a chyba juz takie są - zamek z deal czy cerkiew
oraz bonus punktów zamkowych co napisałem wyżej co o tym sądze.

Zdecydowanie sam post powinien byc przeredagowany bo nie da się go zrozumieć xd
 
Do góry