Rozszerzenie opcji premium (Uruchom budynki produkcyjne)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz ten pomysł za dobry?


  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser625

Guest
Witam chciałbym zaproponować rozszerzenie funkcjonalności opcji premium "Uruchom budynki produkcyjne" o możliwość uruchomienia po kliknięciu nie tylko budynków produkujących zaopatrzenie, ale także budynków towarowych.

Jakby ktoś nie wiedział to piszę o tym:

Prempng_eehqnpr.png


Teraz jest tak, że jak to klikniesz to zbierze Ci produkcję ze wszystkiego, ale uruchomi tylko tę w budynkach zaopatrzeniowych, a w towarowych już nie. Muszę przyznać, że jest to szczególnie irytujące gdy ma się sporo budynków towarowych i chce się szybciutko zebrać produkcję i uruchomić następną, bo czas nagli.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
O, o, dobrze prawisz :D
Już sam myślałem, czy czegoś takiego nie zaproponować :)
Trzeba tylko dodać jakąś opcję 2d dla budynku produkcyjnego, i jestem za wielkim, zielonym tak :)
 

DeletedUser625

Guest
A to ktoś produkuje po 2 dni? Przecież to się wcale, a wcale nie opłaca. :) Ale owszem dodać by wypadało.

Uprzedzę komentarze typu "ale przecież towarowe budynki nie mają produkcji 5 min, 15 min i 1h". To by działało w taki sposób, że produkcja na 5 i 15 min oraz 1h odpalała by się normalnie, a budynki towarowe wtedy nie (tylko tak jak teraz po prostu by zebrało produkcję). Jednakże gdyby wtedy kliknął 4h, 8h lub 1d to by włączyło produkcję i w jednych i w drugich. A jeśli by wybrał 2d to wtedy oczywiście tylko w towarowych, a w produkcyjnych już nie.
 

DeletedUser

Guest
A zastanawiałem się czy ktokolwiek tego używa... Jestem na NIE. Z tego względu że ani razu za diamenty nie zbierałem produkcji. Cóż to jest rundkę myszką po terenie zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Haha, ja w ogóle nie wiedziałam, że jest taka opcja, że to też ustawia od razu produkcję ;) Myślałam, że tylko zbiera :p Ale to tak jak Todako napisał - ani razu tego nie używałam, bo raz - szkoda mi diamentów na taką pierdołę, a dwa, jak lecę powtarzalne, to jestem w stanie 3 okrążenia zrobić, co mi się mają zadania marnować, a tak by właśnie było, jakby hurtem zebrać :p
Ale mi opcja wisi i powiewa, jak komuś ma się przydać, to niech sobie ma.
 

Mikekun

Książę
Też takowej opcji nie używam. Nawet jeśli by miał diamenty prędzej bym je przeznaczył na plany, rozszerzenia i wiele innych opcji aniżeli koniecznie na produkcje :D

pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A to ktoś produkuje po 2 dni? Przecież to się wcale, a wcale nie opłaca. :) Ale owszem dodać by wypadało.

Uprzedzę komentarze typu "ale przecież towarowe budynki nie mają produkcji 5 min, 15 min i 1h". To by działało w taki sposób, że produkcja na 5 i 15 min oraz 1h odpalała by się normalnie, a budynki towarowe wtedy nie (tylko tak jak teraz po prostu by zebrało produkcję). Jednakże gdyby wtedy kliknął 4h, 8h lub 1d to by włączyło produkcję i w jednych i w drugich. A jeśli by wybrał 2d to wtedy oczywiście tylko w towarowych, a w produkcyjnych już nie.

A nie lepiej by było gdyby najpierw się wybierało jak teraz i zaraz po tym możnaby wybrać postawienie budynków produkcyjnych w taki sam sposób tylko z odpowiednim czasem? Po prostu drugi "dymek"?
 

DeletedUser625

Guest
Ale wtedy masz dwa kliknięcia, a nie jedno. Mi by to osobiście nie przeszkadzało, ale znaleźliby się i tacy którzy by mieli z tym problem.

Poza tym może mi ktoś wytłumaczyć po co osoby, które nie używają opcji premium piszą aby napisać i utrudnić pomysłowi przejście? Osobom, które jej używają bardzo by się przydała. Dlatego subiektywne komentarze nie są potrzebne. Proszę o obiektywne podejście do pomysłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Też takowej opcji nie używam. Nawet jeśli by miał diamenty prędzej bym je przeznaczył na plany, rozszerzenia i wiele innych opcji aniżeli koniecznie na produkcje :D

pozdrawiam Mikekun
(...)Poza tym może mi ktoś wytłumaczyć po co osoby, które nie używają opcji premium piszą aby napisać i utrudnić pomysłowi przejście? Osobom, które jej używają bardzo by się przydała. Dlatego subiektywne komentarze nie są potrzebne. Proszę o obiektywne podejście do pomysłu.

Wypowiedzieć się może każdy, nie mniej jednak negować pomysł, z którego się nie korzysta jest totalną porażką (tak jak wcześniej Gracze niewalczący w GvG narzekali na GvG).

Jestem osobiście ZA pomysłem;)
 

DeletedUser5506

Guest
Ja rowniez popieram, mimo ze nie korzystam ale skoro innym ma to ulatwic gre to nie widze przeciwskazan ;)
 

DeletedUser625

Guest
Skoro mordeczka odkopał temat, to wypadało by zapytać nasz team czy zgłaszali ten temat czy nie? Mamy w końcu przeważającą liczbę głosów na TAK.
 

DeletedUser5506

Guest
Wlasnie odkopalem go po to zeby to zrobili (zglosili), bo przyznam ze pomysl fajny a szkoda bylo mi go ze na ostatnich stronach siedzial.

Podobno Danifae bedzie robic porzadki to pewnie zglosi, wiec czekamy :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A kiedy Dani w ogóle ostatnio tutaj zaglądała? Bo jakoś jej nie widywałem na Forum... może szykuje specjalną miotełkę i szufelkę do porządków? :haha:

Jest ale jej nie ma... ukryta opcja?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser625

Guest
Bry, piszę tutaj bo minęła już kupa czasu, a pomysł dalej nierozpatrzony mimo, że w perełkach. Dokładnie to minęło aż 240 dni od postu Danifae.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli temat jest w perełkach to jedynie co można zrobić to czekać czy w ogóle pomysł wprowadzą :).
 

DeletedUser625

Guest
Hmm, pomyślałem że skoro ten pomysł jest jednym z niewielu z tagiem [Zgłoszone] to znaczy, że twórcy nawet go na swoje śliczne oczęta nie widzieli.
 
Do góry