Rozszerzenia Terenu za medale

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14461
  • Data rozpoczęcia

Dodać możliwość dalszego kupowania rozszerzeń za medale czy nie?

  • Tak

    Głosy: 6 54,5%
  • Nie

    Głosy: 5 45,5%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14461

Guest
Witam wszystkich

Czy nie można dodać możliwości dalszego wykupienia Rozszerzenia Terenu za medale?. Ostatni zakupiony teren kosztuje 50 tys medali ale można kupić tylko raz. A dlaczego nie więcej?? Terenu wolnego jest sporo więc miejsca nie zabraknie. Wykupiłam ostatnie możliwe rozszerzenie terenu (za 50 tys medali) chyba w epoce modernizmu. W następnych epokach już nie ma takiej możliwości więc po co mi te medale??. Mam ich już ok 170 tys. Zniknęła chęć rozbudowy pereł sąsiadów bo po co? -plany zdobywam głównie z codziennej motywacji a PR mam z własnej produkcji. Chętnie bym rozbudowała swoje miasto ale nie mam takiej możliwości :( . Myślę, że jest więcej osób z masą niepotrzebnych medali...

Pozdrawiam
 

DeletedUser625

Guest
Na każdą epokę przeznaczone są 2 rozszerzenia medalowe, 2 diamentowe i dodatkowe rozszerzenia z epoki w różnej liczbie. Więcej nie medalowych nie wprowadzą pewnie dlatego, że mają dokładnie wyliczoną ilość rozszerzeń, żeby był maks zapełniony.


PS: Brak ankiety
 

DeletedUser14461

Guest
Na każdą epokę przeznaczone są 2 rozszerzenia medalowe, 2 diamentowe i dodatkowe rozszerzenia z epoki w różnej liczbie. Więcej nie medalowych nie wprowadzą pewnie dlatego, że mają dokładnie wyliczoną ilość rozszerzeń, żeby był maks zapełniony.


PS: Brak ankiety

No właśnie nie. Ja ostatnie rozszerzenie medalowe wykorzystałam w epoce modernizmu. W następnej epoce już nie mogłam kupić ani jednego za medale. Przeglądając badania do końca zostały mi tylko 3 rozszerzenia natomiast terenu wolnego jest na ok 37 rozszerzeń. Dodam, że wykupiłam wszystkie dostępne rozszerzenia za diamenty tak więc po zakończeniu epok zostanie sporo wolnego terenu.

Ps. Nie wiem jak się robi ankietę :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Narzędzia tematu (Jedna z niebieskich ikonek nad pierwszym postem) -> Dodaj ankietę -> Jednokrotny wybór -> Czas na 0

Co do pomysłu - może zostanie kiedyś zrealizowany, ale nie z naszej woli. Obecnie twórcy pewnie mają obliczone, ile jeszcze dodadzą rozszerzeń za to i tamto. Może planują coś z nimi zrobić po wydaniu wszystkich epok, kto wie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6174

Guest
Z moich obliczeń po epoce "Pojutrze" zostają nam 4 wolne kratki na rozszerzenia terenu (przy założeniu że cały czas będziemy dostawali 2x z mapy, 2x z drzewka, 2x za medale, i 2x za diamenty na epokę)
 

chudya

Hrabia
Z moich obliczeń po epoce "Pojutrze" zostają nam 4 wolne kratki na rozszerzenia terenu (przy założeniu że cały czas będziemy dostawali 2x z mapy, 2x z drzewka, 2x za medale, i 2x za diamenty na epokę)

A z moich wyliczeń wzrokowych wynika, że nie za bardzo z Twoimi wyliczeniami się zgadzam.
 

DeletedUser625

Guest
Z moich obliczeń po epoce "Pojutrze" zostają nam 4 wolne kratki na rozszerzenia terenu (przy założeniu że cały czas będziemy dostawali 2x z mapy, 2x z drzewka, 2x za medale, i 2x za diamenty na epokę)

Zapominacie o tym, że w Kolonialnej, Postępowej, Modernizmie, Postmodernizmie, Współczesności (i kto wie może też w epoce Jutra i Przyszłości) mamy zasłonięte tereny, które pewnie zostaną wykorzystane jako rozszerzenia tych epok, a w rozszerzeniach epok tak jak to było w przemysłowej może być co najmniej jeden sektor z rozszerzeniem miasta, choć wcale nie musi. ;) Załóżmy że w 6 epokach które wymieniałem będzie po jednym rozszerzeniu to mamy nawet nadmiar rozszerzeń nad terenem dostępnym do rozszerzenia.
 

DeletedUser9756

Guest
Rozszerzenie w przemysłowej o_0? Gdzie, ja się pytam :D
 

DeletedUser625

Guest
A na górze w ostatniej prowincji tego Philipa (nazwisko którego nie wolno wymawiać, bo połamiesz sobie język).
 

DeletedUser9756

Guest
I wszystko jasne :p Jest za tą obroną +100%, z którą się męczę :D
 

bartekmod

Książę
Ja ostatnie rozszerzenie medalowe wykorzystałam w epoce modernizmu.

zdaje się, że to wygląda troszkę inaczej, 2 rozszerzenia medalowe na epokę dostępne są od razu z pojawieniem się danej epoki, nie musisz wcale w niej być, żeby te rozszerzenia mieć dostępne
 

chudya

Hrabia
Widać Twoje wzrokowe wyliczenia są dokładniejsze niż przestarzała matematyka ;)

Dziękuję za tek grzeczne mi dołożenie, ale ja po prostu na mapie policzyłem, (czyli coś z matematyką jest wspólnego) ile twórcy zarezerwowali miejsc (są ciemniejsze) do odkrycia, a jest ich w tej chwili 20 szt.
 

DeletedUser6174

Guest
Dziękuję za tek grzeczne mi dołożenie, ale ja po prostu na mapie policzyłem, (czyli coś z matematyką jest wspólnego) ile twórcy zarezerwowali miejsc (są ciemniejsze) do odkrycia, a jest ich w tej chwili 20 szt.

No a u mnie są 22, z czym mam jeszcze 2 rozszerzenia za diamenty.
Licząc że jeśli w dalszym ciągu będziemy dostawali 8 rozszerzeń na epokę, wychodzi nam 20-8-8=4 czyli tyle co wcześniej napisałem ;)
 

DeletedUser625

Guest
Ja w tej chwili wykorzystałem wszystkie rozszerzenia medalowe, wszystkie z drzewka i mapy i chyba z 8 diamentowych i zostało mi jeszcze 40. Co do diamentowych to sam nie jestem pewien, bo mam rozszerzenie za 600, ale które?
 

Mikekun

Książę
siemanko

Jeśli masz rozszerzenie za 600 diamentów, to tyle ono będzie kosztować, niezależenie które rozszerzenie klikniesz. Dopiero po tym kliknięciu możesz ewentualnie spodziewać się że koszt następnego wzrośnie. Mimo to jeśli dalej masz wątpliwość, jak daleko zaszedłeś w rozszerzeniach, to warto sprawdzić i Ten temat :)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@Mikekun: za medale jest 12 rozszerzeń i na bank Guana miał na myśli które z tych 12, a nie które na mapie.
@Guana: teraz masz do kupienia 6 rozszerzenie za 600 diamentów ;)
 

DeletedUser625

Guest
Szóste czyli że ogólnie szóste w kolejce czy szóste z rozszerzeń za 600 diamentów?
 

DeletedUser625

Guest
Skoro tak to cały dział pomysłów nadaje się do kasacji. Po co zgłaszać nowe pomysły i rozwiązania skoro "Ci co tworzą grę to już maja wszystko zaplanowane."

Może jest po to by dać nam złudną nadzieję, że jednak mamy wpływ na to co dodają chociaż drobniutki. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie.
Akurat wielkość miasta to rarytas na który trzeba zasłużyć ;)

Dlatego medale powinny być wykorzystane do innych celów, czekam aż ktoś sie w końcu podrapie po głowie i przypomni sobie ze taki surowiec jest i leży obłogiem.

Dlatego Nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry