Rozszerzanie terenu za złoto [odrzucony]

  • Rozpoczynający wątek Ovdern
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby rozszerzenie terenu było możliwe za zakup złota?

  • Tak

    Głosy: 27 65,9%
  • Nie

    Głosy: 14 34,1%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak w ankiecie.

Po dłuższej gry, nie starczy nam miejsca na budynki.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odp: Rozszerzanie terenu

Mam z tą grą kontakt już od wersji exclusive preview i owszem posiadany teren bywa deficytowy, ale kombinowanie z budynkami dodaje tej grze smaczku. Jak zawsze można mieć wszystko to gra robi się nieciekawa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

I tak aby rozszerzyć musisz płacić złotem tyle że wcześniej musisz zbadać lub zdobyć możliwość taką :p.
Jak dla mnie marny pomysł i raczej nie wejdzie :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Miejsca starcza w zupełności jak dla mnie, aktualnie mam postawione 1 farmę owoców, 1 kamieniarza, 1 murarza, 1 tartak, 3 kowalów, 2 koszary wlocznikow, 2 koszary procarzy i reszta chatki i mam jeszcze 16 pól do wykorzystania :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Mi w sumie też starcza, 2 farmy owoców,kamieniarz,tartak, dwie szkoły,krąg kamienny,kilka pierdólek i 32 domki. Bywa że przydałoby się trochę miejsca ale właśnie dlatego ta gra podoba mi się. Trzeba pomysleć jak ustawić,co zmienic by sie co innego zmieściło.Także FoE ma ten smaczek,który uzależnia.Mając wszystko szybko by się to znudziło.
Doceniam też zamysł za same bitwy. 8 jednostek,od taktyki w większości zależy czy wygrasz czy przegrasz. Koniec z najazdem 2,000 jednostek na 50, : )

Brawa za pomysłowość,
LocBane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Miejsca mam 0, ale myślę że pomysł jest zły, bo gdyby była taka opcja to bym wykupił od razu całą ziemię, a nie chcemy chyba upraszczać tej gry tak?
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Sadze, ze obecna forma jest ok. (chyba nie ma opcji dokupywania za zloto?) u mnie np. zamiast surowcow to w prowincjach najczesciej mam rozszerzenie terenu...

Dostatecznie duzo jest opcji na zdobycie terenu, zwlaszcza, ze pozniej co moment w badaniach jest rozszerzenie, z gry zrobil by sie ochlap...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Ja jestem na Nie.
Jest dobrze jak jest, nie ma co ułatwiać gry..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Ja jestem na Nie, ale moim zdaniem gdy już się otrzyma (wyuczy w technologi) teren to nie powinno się za niego dawać 800 zł (I coraz więcej) no bez przesady...

PS: Niechcący dałem "Tak" w ankiecie ;p xD
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

ja płaciłem 1800 za ostatnie rozszerzenie:p nie jest to duzo :p 1,5 h zbierana forsy :d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

a jakby wprowadzić nagrody za codzienne logowanie nie tylko punkty rozwoju?????????????(od jakiegoś czasu tak jest w nowym grepolis) i można samemu dokonać wyboru co chce się dostać np. surowce punkty ludnośc itd.............................
jestem za ewentualnym kupowaniem rozszerzenia za złoto niż za diamenty które trzeba kupować za "prawdziwą" kasę to już jest naciągactwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser388

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Dla mnie to rozszerzanie terenu można by było też zakupić za..darmo, ale po przekroczeniu danego limitu pkt, czyli np. po przekroczeniu 10k gracz otrzymałby możliwość darmowego jednorazowego rozszerzenia terenu. A potem po przekroczeniu 20k nowe tereny, po przekroczeniu 40k nowe tereny, ale za każdym razem TYLKO jednorazowo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

PRZESTAŃCIE GADAĆ GŁUPOTY JAKIE UŁATWIENIE...BUDYNKI TRZEBA CIĄGLE WYMIENIAĆ NA NOWSZE...FARMA OWOCÓ CZY TE OWCE MAJĄ 5X4 JAK TU MIEŚCIĆ COKOLWIEK.... CI SIĘ WYPOWIADAJĄ ŻE WYSTARCZY CO SIEDZĄ NA SAMYM POCZĄTKU.... PÓŹNIEJ Ą KOLEJNE EPOKI I TRZEBA STARE BUDYNKI DOMKI WYMIENIAĆ NA NOWE ....DOCHODZĄ CORAZ TO NOWE BUDYNKI A WY PATRZYCIE PRZEZ PRYZMAT GARNCARNI CZY CHATKI MYSLIWSKIEJ CZEGO JUŻ DAWNO NIE MAM BO SĄ INNE RZECZY WAŻNIEJSZE A KTÓRE TEŻ WIĘCEJ MIEJSCA ZAJMUJĄ..... ZDECYDOWANIE TRZEBA POWIĘKSZYĆ TEREN.... mAŁO TEGO MOŻNA SOBIE POWIĘKSZYC TEREN ZA ŚREDNIO 20 ZŁ CZY TO NIE LEKKA PRZESADA???? I POSADZIMY TAM JEDNA CHATKĘ..... (ROZSZERZENIE POPRZEZ DIAMENTY... )
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

ale spokojnie kolego, wylacz capslooka :p

masz opcje przesuwania, mozesz buddynki przesuwac, usuwac droge ( bardzo dobrze ze jest za darmo ), kombinowac. wiadomo, ze jest to ograniczenie, ale nie przesadzajmy, stopniowo sie rozwijamy, nie mozemy dostac wszystkie od razu na starcie bo gra nie byla by tak przyjemna ;p ciagle dazymy do polepszenia, poprzez kombinowanie, ustawianie i przestawianie ponowne ;p
 

DeletedUser222

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

usuwac droge ( bardzo dobrze ze jest za darmo )
Od pewnego momentu za drogi płacisz ;)
Chociaż jest to przydatne, płatne drogi dają dodatkowe zadowolenie = zwolnione miejsce przez mniej budynków kulturalnych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Popieram zdanie Kylu007. Wydanie prawie 20zł to jest trochę za dużo.. jeszcze jak mam pomyśleć, że na kupionym RT można postawić maks. dwa budynku + powiedzmy dwa drzewka:)Kupowanie za złoto to dla mnie optymalne rozwiązanie.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Ci co są za opcja kupwoania terenu za złoto powinni przejść do piaskownicy.Tam Wasze miejsce.Nie trzeba kombinować;)
To jest gra strategiczna a strategia to m.in wybór czy postawić taki budynek czy inny.Co bardziej sie opłaca teraz i na przyszłość.Kto powiedział Wam że macie stawiać wszystkie budynki do których macie dostęp ?? Ruszyć trochę główą a nie iść na łatwizne.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozszerzanie terenu

Opcja kupowania rozszerzenia terenu pod budowę za złoto odpada. Aktualnie zdobyte rozszerzenia już kosztują złoto, kiedy chcemy z nich skorzystać.

Proszę pomyśleć nad innymi sposobami zdobywania rozszerzeń, czymś nowym i ciekawym, a przedstawimy go autorom gry.

Tymczasem temat zamykam a pomysł zostaje odrzucony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry