[Eventy] Rozrzeszenia terenu w kołach fortuny na eventach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17395
  • Data rozpoczęcia

NO?

  • tak

    Głosy: 13 50,0%
  • nie

    Głosy: 10 38,5%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • pierogi

    Głosy: 3 11,5%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser17395

Guest
Chodzi o to żeby w eventach pojawiały się jako nagrody do wylosowania rozgrzeszenia terenu, bo na razie to ja, i wielu innych graczy, nie mam gdzie stawiać tych budynków, zwłaszcza jak muszą stać koło siebie.
(pomysł zainspirowany komentarzem jednego gracza w dyskusji o karnawale nie pamiętam nicku, sprawdźcie sobie)
 

DeletedUser16730

Guest
Można już pr przerzucać między światami, można nakupić diaxów i wygrać w jeden dzień. Jeszcze tylko brakuje nieograniczonych rozszerzeń z eventów żeby powstały miasta które się nie zmieszczą na ekranie telewizora 60 calowego i powstanie absurd bez ograniczeń.
Nie!
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem na tak
znaj inno - jesli takie cos wprowadza(o ile w ogole) to bedzie to nie wiecej jak 1 rozszerzenie na event.
 

DeletedUser16730

Guest
znaj inno - jesli takie cos wprowadza(o ile w ogole) to bedzie to nie wiecej jak 1 rozszerzenie na event.

No i co wtedy? Odpadnie jedno za medale, czy po 100 eventach będzie miasto stąd - tam?
Jeśli mają być rozszerzenia dodatkowe (eventy) to muszą być albo dodatkowe sloty na takie rozszerzenia z ograniczeniami, albo ograniczenia zlikwidowane. W drugim przypadku prędzej czy później nastąpi to co napisałem, w pierwszym byłaby to i tak bardzo ograniczona ilość i wystąpiłby problem z rozszerzeniami w schowku których nie można użyć. Zatoczyłoby to koło i "problem" by powrócił.
 

DeletedUser

Guest
problem nie jest z 1 rozszerzeniem na event
problem lezy w ilosci eventow jakie maja miejsce - kiedys bylo ich niezmiernie inieamowicie za malo (2 lub 3 na rok)
teraz masz po 2 na miesiac ;/
jakby zrobic to sensownie:
- event wielkanocny
- event Zimowy(świąteczny)
+ TYLKO po 1 evencie na kwartał mialbys 6 eventow rocznie( 1 event co 2 miesiace)
a wtedy nie jest to juz nielogiczne i zle
nie mowiac o tym ze samo rozszerzenie w evencie moze pojawiac sie 1 raz na kwartał roku
 

DeletedUser19511

Guest
Moim zdaniem okej mogło by zostać wprowadzone dodatkowe eventowe rozszerzenia terenu ale żeby było to coś w stylu
Niemożliwe zdobycie za diamenty
dodatkowe zadania w każdym evencie dotyczące zdobycia rozszerzenia
Koszt postawienia to monety + medale bez diamentów​
ograniczona ilość jak w przypadku Technologi, Mapy Kontynentów, Medali, Diamentów​
Oraz dla większej determinacji robienia zadań (fala krytyki na mnie spłynie pewnie) eventowe
rozszerzenia terenu będą zmniejszone z 4x4 jak w przypadku wszystkich poprzednich do
3x3.​
 

DeletedUser

Guest
@BlackFearr ja nie mam nic do wykonywania sensownych zadan - ale inno przegina z debilizmem zadan.
np ukoncz produkcje 5 min 120 razy - porypane
zwlaszcza jak ktos pracuje i ma zycie poza foe to juz w ogole ;/
a zmiana wielkosci terenu do 3x3 jak dla mnie bezsensu - ni w 5 ni w 10 nic z tym konkretnwego nie zrobisz
2x2 albo 4x4
ewentualnie 2x4 lub 4x2
 

DeletedUser19511

Guest
niby tak niby nie ale zauważ że epoki od jutra to tak naprawę czy dostanie się teren 4x4 czy 2x2 lub jaki kolwiek inny ale w liczbie 1szt to przeważnie nikt nie stawia bo i tak nie ma co postawić bo wszystko potrzebuje więcej terenu
 

DeletedUser

Guest
@BlackFearr
dlatego uważam ze 1 teren raz na kwartał w evencie w sam raz zrównowazy problem zbyt malej ilosci terenu dostepnego w grze czyw technologii czy na mapach
 

DeletedUser19275

Guest
Proponuję, aby do wygranych eventowych prezentów, były też do wygrania, odpowiedniej wielkosci, zsynchronizowane rozszerzenia terenu, to usatysfakcjonuje większosć. :)
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja proponuję skończyć z bzdurnymi eventami co 2 tygodnie i zostawić 4sezonowe z konkretnymi nagrodami lub ulepszeniami, bo to co jest teraz wygląda tak, jaby wymknęło sie spod kontroli ;)
 

DeletedUser19275

Guest
Proponuję, aby wszystkie prezenty - nagrody eventowe nie przekraczały wielkosci zajmowanego terenu jak 4x4, większe rozmiary, tylko destabilizują i utrudniają budowę architektury miasta, przy mapie i tak ograniczonego terenu. Po drugie, jesli podniesiemy event do największej jego możlwej wielkosci, powinnismy dostać w prezencie, rozszerzenie 1 terenu 4x4 :) To na razie na tyle względem terenu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 

DeletedUser13672

Guest
Juz wielokrotnie to bylo przerabiane jak masz malo terenu ,wykup se za diskenty albo medale.Albo przebuduj miasto usuń zbędne rzeczy I po problemie.Jestem na nie
 
PRZECIEŻ MOŻE BYĆ 1X1 ROZSZERZENIA TERENU W EVENCIE.
WEŹMIESZ UDZIAŁ W 16 EVENTACJ I MASZ CAŁE ROZSZERZENIE 4X4 TERENU I TYLKO TAKIE DASZ NA MAPIE.
1X1 X 16 = 1 ROZSZERZENIE TERENU.
 

schwimmen

Wójt
Jestem na nie. Ilość rozszerzenie musi być pod kontrolą. Jeśli chcesz ich więcej zmień epokę. Wprowadzając np. chociażby jedno rozszerzenie na event, to osoba która go nie zdobędzie będzie poszkodowana. Nie będzie miała już możliwości go zdobycia. Aktualnie każde rozszerzenie jest do zdobycia prędzej czy później. Diamenty zawsze można kiedyś uzbierać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dobrze było by, żeby każdy, komu zaświta jakiś, w jego mniemaniu genialny pomysł, przeczytał najpierw ten temat:

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/masz-pomysl-najpierw-zajrzyj-tutaj.3975/

a zwłaszcza zauważył dwukrotnie pojawiający się tam wpis:

Za wygodnie być nie może. I nie będzie : )
oraz
Nie, nie będzie takich ułatwień.

I żadne krzyki ani tupanie nóżkami tego nie zmieni, ilość rozszerzeń już dawno została zaplanowana i z cała pewnością nie będzie nic dodawane extra.

Naprawde uważacie, że 157 rozszerzeń to mało?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
Nie. Ilość rozszerzeń jest ograniczona i tak ma być. Wymieniaj budynki o gorszych statystykach na te o lepszych, kalkuluj, MYŚL, a nie trzymaj każdego baobaba i menhira i narzekaj, że nie masz miejsca.
 
Do góry