Różne, stare mieszane ale jare!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser171

Guest
Hmmm no teraz się napalam ( szczery ) na Diablo III ! Po wersji beta i filmikach jest naprawdę nice!

Call of Duty
Lord of The Rings Online
Morrrowind < best
Oblivion
Disciples II
Parę strategi; Red Alert / Twierdza / Age of Empire
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Oczywiscie wszystkie strategie jakie tylko jest sens grac,,,
age of empires,empire earth,mediewal itp itd.
pykam troszke w CS-a i Batllefield online;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

A ja chyba na dniach pójdę kupić Risena 2 i w dodatku kolekcjonerke - gra miazga. Co do gier oczywiście Gothic > Oll, gra chyba przy której więcej spędziłem czasu niż na czymkolwiek innym.
 

DeletedUser171

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Gothic tak, w to też grałem :) Tego typu gry jak The Elder Scrolls Morrowind i Gothic uwielbiam ;)
 

DeletedUser197

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Gothic przede wszystkim :D
Heroes of might and magic (3 część zwłaszcza).
Might and magic (fajna gra RPG z fabułą Heroes-a)
GTA: Vice City i San Andreas :D
Spellforce 1 i 2 :D -czekam na dodatek do 2 - Wiara w przeznaczenie :D
Serious Sam - fajna gra dla wielu graczy :D
Diablo
Warcraft 3 Frozen Throne - wyśmienita strategia :D
I jeszcze wiele innych ale nie będę tutaj listy robił, zostawiam to Wam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Gothic to klasyka! :) Nie grałam jedynie w Arcanie, jakoś nie mogę się do tej pory zabrać za to... Moimi faworytami i tak są Dragon Age i Mass Effect :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Graliście w Torchlight?Gre zrobili ludzie odpowiedzialni za diablo 2,ale którzy odeszli z Blizzard
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Ja grałem. Podobała mi się pod względem graficznym i tylko pod tym. Gra moim zdaniem lipna nie ma porównania do diablo.
 

DeletedUser267

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Torchlight był świetny jako prekursor Magicki w sterowaniu magią. (Nie chodzi mi o system mieszania żywiołów ale o kierowanie "promieniami śmierci" za pomocą myszy) Czuć było moc. Ale hack'n'slash bez co-opa to pomyłka.

Ze swojej strony to jestem CivFanatic ze wskazaniem na część 4 i jej niesamowite community moderskie ( Fall from heaven 2!). A drugi nałóg do którego od czasu do czasu wracam to Europa Universalis 3. Ilość możliwości w tych grach jest oszałamiający.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

- Icewind Dale I i II
- Planescape: Torment (moja pierwsza w życiu gra na PC)
- Baldur's Gate I i II
- Beyond Divinity I i II
- Morrowind
- Lionheart
- Age of Wonders: magia cienia
- Age of Mythologhy
- Twierdza Deluxe
- Robin Hood (boska grafika, dopieszczone szczegóły – wielki szacun)
- cała seria Age of Empires – collector’s edition
- Cesarz: Narodziny Państwa Środka
- Zeus (I love you)
- Posejdon (I love you)
- Egipt
- Civ City – Rome
- Imperium Romanum
- HALF-LIFE
- Castle od Heores
- Wild Guns!
- Shakes&Fidget
- Tanoth
- Nurya
- Gladiatus
- Wolni farmerzy
- Plemiona
- The West

i inne

Nie wspomnę, że moje pierwsze gry były na Commodore 64
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

Ja dużo nie gram, najczęściej online. Najlepsza gra to wg mnie Heroes 3, pamiętam jak się wracało w 1 klasie ze szkoły i grało z kolegami zamiast lekcje odrabiać ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

:)) ...... Twierdza w pierwszej odsłonie .... krzyżowiec i pochodne - to dla mnie klasyka :) nadal zdarza mi się w nią pograć .....
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Różne, stare mieszane ale jare!

A diablo 2 ma swój klimat gry ;) Lubię w to grać. Oraz Diablo 3

Gothic jest klasykiem lecz dla mnie Gothic, Gothic 2 i Noc Kruka były najlepsze ze wszystkich części. Reszta części jakoś mnie nie wciągała, po prostu za dużo tego nawalili.
 

DeletedUser

Guest
Z gier nie-przeglądarkowych moimi faworytami są zdecydowanie trzecie odsłony cyklów Warcraft i Heroes of Might and Magic. Obie gry to wspaniałe strategie i mimo, że mają swoje lata, nadal mnóstwo ludzi gra w nie w sieci, a i ja co jakiś czas do nich powracam.
Generalnie jestem zwolennikiem strategii turowych lub ekonomicznych, stąd wśród moich ulubionych gier pozycje takie jak Childrens of the Nile, Faraon, Zeus Pan Olimpu i The Settlers!
Poza tym SimCity - niemal cała seria i pozycje bardziej "babskie", czyli The Movies i Hotel Giant :D

Poza tym uwielbiam sagę Neverwinter Nights. Może dlatego, że jest to jedyne cRPG, na które trafiłem i które do tego stopnia przypomina to "prawdziwe" RPG. Jeśli wiecie o czym mówię :p

Oczywiście miałem styczność z tytułami takimi jak: Battlefield, Gothic, Fable, Diablo czy Wiedźmin i te gry też cenię, mimo że gatunkowo niezbyt mi odpowiadają ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
TES: Morrowind
TES: Oblivion
Neverwinter nights 1 i 2
Baldurs Gate
Cod
Operation flashpoint
Serious sam
Postal 1 i 2
Seria total war
Mount blade
Toca
Nfs
Gta
Quake
Warcraft 3
Fable
Far cry
Devil may cry
Tekken
Fallout
Seria comand and conquer oraz red alert
Batllefield
Speedway grand prix
And much more :D

- - - Zaktualizowano - - -

zapomniałem o gothicu
Empire eart
Age of empires
Europa universalis
Civilization

- - - Zaktualizowano - - -

i wszystkie części twierdzy :)
 

DeletedUser1724

Guest
A mi bardzo utkwiło w pamięci Age Of Empires, najbardziej 2 częśćw którą grywałem ufff żeby nie skłamać po kilka godzin dziennie i czasem zdarzało się nie pójść do szkoły albo urwać się z ostatnich zajęć xD To były czasy :(

Brakuje mi moich lat młodości w której grywało się z kumplami i o niczym innym się nie myślało tylko o tym kiedy znów pykniemy :D
 

DeletedUser

Guest
Tak i ustawianie głowicy śrubokrętem.
Moje gry do których często wracam to: Baldur's Gate 2, Gothic, Dune 2 jako że była moim pierwszym RTS-em jeszcze na Amidze, Settlersi, Heroes itp. Ogólnie jestem fanem strategi oraz RPG.
 

DeletedUser11758

Guest
Polanie 2 gra bardzo ciekawa i warto zagrać tryb kampanii i RPG . Pierwsza część kampanii bardzo ciekawa i szokujące zakończenie . Druga część kampanii łączy wszystkie tryby gry a trzecia ostatnia część kampanii bardzo ciekawa ale niestety zakończenie bardzo łatwe i żałosne . Tryb RPG bardzo ciekawy . Ciekawe postacie do wyboru . Rycerz ciekawa postać i wartą nią grać ale wadą jest że jej sprzęt jest drogi i broń też . Mag lub czarodziej silny ale nie może walczyć z wrogiem z bliska i ciekawe czary . Amazonka i Czarodziejka to samo co mag . Włócznik ciekawy ale trzeba dokładnie przeczytać czy można jego broną rzucać . Posiada szczęście i zyskuje sporo rzeczy . Łucznik tylko strzela i bardzo trudno się gra . Barbarzyńca nie pasuje do gry . Gra zawiera ciekawe dialogi i muzykę . Disciples gra strategiczna warto zagrać . Ciwilization gra ciekawa ale warto zagrać część trzecią tej gry i trzeba myśleć i gra jest trudna ale niestety robotnicy nie zmieniają wyglądu . Komputer nie chce handlować a zdobycie miasta jest trudne . 4 część ciekawa ale zbyt łatwa bo dostajesz bonusy i surowce . Szybko badasz technologie , cuda i inne budynki . Łatwiej jest walczyć i największy plus można wybrać sobie religie i nawracać inne ludy . Nieznanych powodów twórcy uznali ze prowadzenie religii za kontrowersyjne i poprzednich częściach nie ma religii i prawdopodobnie następnych też nie ma religii .
 

DeletedUser9456

Guest
Jest pełno gier do których mam sentyment, ale najbardziej to Age Of Empires 2 Age Of Kings + dodatek Conquerrors.

A swoją drogą, wiecie że AoE2 wciąż żyje? Fani modyfikują grę na wiele sposobów np. Dodając nowe cywilizacje i tym podobne bajery. :D Polecam zagrać w Age Of Chivalry bo modyfikacja jest boska. :) Albo wyczekujcie na AoE Total War, w obu modyfikacjach są polacy. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry