[Badania] Rozbudowanie epoki Prehistoriii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19522
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19522

Guest
Witam wszystkich,
Ostatnio czytałem opinie o epokach end-game'owych ,że są po prostu... nijakie i do czterech liter zaczynających się na D,to dlaczemu by ekipa odpowiedzialna za FoE by nie rozbudowała początku gry? Właśnie, na początku gry zaczynamy w prehistorii (bardziej pasuje do tego neolit , bo to dziwny przeskok z neandertalczyków do homo sapiens z miedzianymi włoczniami,bardziej pasuje właśnie przeskok z wczesnych społeczeństw skupiających się na rolnictwie i dopiero własnie do epoki brązu),OK, ale... no własnie, tylko zaczynamy I nic.Nie ma sensu dawać epok,które są w sumie po nic(patrz: wszystkie epoki po Epoce Jutra),ponieważ każdy gracz chce czuć postęp i rozwój,że jego plemię ma większe szanse na przeżycie w tym obcym świecie, a nie jakieś roboty z jakiejś randomowej pseudoepoki gdzie nawala się laserami jak w Star Wars'ach.

Uff...,dobra kontynuując ten baaardzo trudny temat (który pewnie zostanie uznany za trudny w wykonaniu),opiszę jak to może wyglądać:


Po pierwsze, zaczynamy jak w sumie zwykle , od tej technologii o wczesnych społeczeństwach.Potem, ten gościu o przydomku "Srebrny Język" każe nam opracować technologie "Kasta wojowników" , która daje nam budynek wojskowy i jednostkę Wojowników (Wojownicy z EB mogą zostać przemianowani na hoplitów),która ma bardzo słabe statystyki (ale dość dobre na początek gry).
Zaraz pod technologią "Kasty wojowników" jest "Wczesne rolnictwo" , to daje nam drugi po Myśliwym budynek produkcyjny nazwany "Polami uprawnymi",które może produkować tyle samo PP ile obecny Myśliwy.

To obecnie tyle na ile mogłem wpaść :(

Zapraszam do pisania waszych sugestii.
PS.Przepraszam za zła składnie itp., ale pisałem to na szybko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry