Rome Total War

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Stare, dobre total war :)

http://www.youtube.com/watch?v=pmYWIwlSQiA

W grze podbijamy prowincje oraz toczymy walki tysiącami żołnierzy z przeciwnikiem.
W trybie kampanii rozwijamy również miasta i prowadzimy dyplomację... Niestety do multiplayer jest tylko tryb walki :(

nie zamierzam reklamować gry - jedynie zamieściłem filmik informujący graczy jak wygląda gra (i tak by to wpisali w yt..)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Odp: Rome Total War

Stare dobre to jest medieval total war, gdzie Polską robiłeś potęgę na świat :), to jest trochę nowsze jednakże również fajne:)
Ta satysfakcja gdy Germanią czy Galią podbijasz Rzym :)
 

DeletedUser

Guest
Wspaniały przykład wzorowej strategii, me gusta :D Ściągnąłem najnowszą strategię firmy Total War: Shogun 2, jeszcze nie grałem ale zapowiada się obiecująco.
 

DeletedUser1948

Guest
Podobno, najnowsze z serii Total War ma być Rome 2.
 

DeletedUser

Guest
Wspaniały przykład wzorowej strategii, me gusta :D Ściągnąłem najnowszą strategię firmy Total War: Shogun 2, jeszcze nie grałem ale zapowiada się obiecująco.

Powiem tyle, że Shogun Total War było bardzo dobrą grą. Miejmy nadzieję, że dwójka dorówna poprzedniczce ;)
 

DeletedUser

Guest
Stare dobre to jest medieval total war, gdzie Polską robiłeś potęgę na świat :), to jest trochę nowsze jednakże również fajne:)
Ta satysfakcja gdy Germanią czy Galią podbijasz Rzym :)

a jest podobna gierka szukam takiej wlasnie jak medival z taka grafika albo lepszą nawet
ale zeby byli tez inny gracze online w tym czasie ktorzy tez powiedzmy przechodzą misje(albo nie koniecznie) ale
rozbudowuja miasta i wojska i mozna na wzajem sie nawalac zajmowac miasta, wojska innym graczą np tez z innych krajów

wiem ze troche zagmatwałem bo nie znam sie tak na grach generalnie tak jak ta tylko z lepsza grafika taką jak w medivaldzie
 

DeletedUser

Guest
a jest podobna gierka szukam takiej wlasnie jak medival z taka grafika albo lepszą nawet
ale zeby byli tez inny gracze online w tym czasie ktorzy tez powiedzmy przechodzą misje(albo nie koniecznie) ale
rozbudowuja miasta i wojska i mozna na wzajem sie nawalac zajmowac miasta, wojska innym graczą np tez z innych krajów

wiem ze troche zagmatwałem bo nie znam sie tak na grach generalnie tak jak ta tylko z lepsza grafika taką jak w medivaldzie

Łoj kolego, mógłbyś czasami użyć przecinka. I zanim klikniesz wyslij post, go przeanalizować. Wybacz, ale twój post jest ciężki do czytania.
 
Do góry