Ringil

  • Rozpoczynający wątek Ringil
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich wojowników!

Mam na imię Filip i kończę właśnie III klasę gimnazjum. z grami przeglądarkowymi mam spore doświadczenie (bitefight, grepolis, plemiona, gladiatus - dalej w niego pogrywam, the west). W przeszłości dość namiętnie grałem też w Metin2 a obecnie skupiam się na MMO RunesOfMagic Frogstera. Moje zainteresowania to piłka nożna (gram w klubie), historia, ekonomia, no i gry strategiczne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

Zagłębie Sosnowiec. Powinienem dodać też, że aktywnie działam w środowisku kibicowskim / kibolskim/ ultrasów (każdy niech sobie wybierze słowo odpowiednie dla niego)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

To taki mały dżołk :p

Dlaczego w Katowicach w tych blokach (gwiazdy, tak się chyba nazywają)..od 10 piętra mieszkania są droższe?


Bo od 10 piętra widać Sosnowiec! :p

Bez urazy, ja pod Katowicami mieszkałem i zawsze gdy przejeżdżałem przez Sosnowiec to ojciec się pytał w połowie drogi czy na pewno mam paszport :D
Ja zapłakany potem siedziałem, bo myślałem, że nie przejadę :p

A tak poza tym, to cześć! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

Odkąd pamiętam, interesowałem się takimi środowiskami. Wiem, jak mocne są takie emocje na meczach ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

Cześć skinner :)


Szajkk.iq1 fajnie, że jest ktoś tu co "ogarnia" to środowisko. Mecz w "młynie" to niezapomniane przeżycie. Niestety dla wielu osób kibic to bandyta bijący ludzi i chodzący na ustawki nadający się tylko do oglądania świata zza zawiasów ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

No, czaje dobrze te klimaty, ale też tak bardzo aktywnie nie uczęszczam na mecze.
Ale wiem, jaki jest wspaniały klimat, adrenalina, i że można się od tego łatwo uzależnić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

Dar0s - znam pare nutek tego typka. Chyba najlepszy raper śpiewający o kibicach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ringil

Znaczy nie chodzi mi o Dar0sa, tylko o gościa który zapoczątkował projekt DPK.
 
Do góry